Zmenšení videa a aut. práva

Od: Datum: 25.02.15 14:45 odpovědí: 5 změna: 25.02.15 18:55

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli mohu na svým kanálu na youtube tyhle dvě fotky z googlu tu holku mám jako profilový obrázek a ten druhý jako fotku uvodní

jestli to není porušování autorských práv?

Další otázka jak zmenšit video ve windows movie maker to video má 1,2 gb takže ho hci zmenšit, kamarád mi poradil at do dám do formátu mp4 :D

Další otázka je že při natáčení používám program bandicam, a na tom videu je pak vodoznak www.bandicam.com mě to nevadí je to sice trapný ale jedno, chci se zeptat když to video dám na youtube stím vodoznakem jestli to není porušování autorských práv . a jestli ty dvě fotky mohu dát jako profilový obrázek a uvodní fotku.

předem děkuji za odpověd

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.02.15 15:00

K obrazku Couter Strike -
Pokud si chcete overit Copyright, tak treba takto :
1. Ulozit obrazek na disk a v Googlu dat - vyhledat pomoci obrazku. Najde mraky vyskytu toho obrazku.
2. V nastrojich postupne zvolite jednotlive filtry Prav na pouziti
3. Konkretne tento obrazek neni povolen k zadnemu pouziti bez souhlaasu autora

Ohodnoceno: 0x

Od: lukas123*
Datum: 25.02.15 15:10

takže ty fotky ta, nesmím dát..

a můžu tam dát tyhle prosím pomozte mi potřebuji obrázky ,,,,,Counter Strike...(Bez autorských práv)

a co to zmenšování videa?

Od: lukas123*
Datum: 25.02.15 15:40

Fajn vyprdnuse na obrázky z googlu dám si tam nějakou svou fotečku:D Ale moc jsem nepochopil jednu věc. Já mám natočenou hru counter strike 1.6 ,,, 10 minut,,,, a na tom videu je vodoznak www.bandicam.com,, ale ten mi nevadí ! Takže se ptám mohu to video uveřejnit na youtube?

Datum: 25.02.15 18:55

Ono se to ma tak, ze date neco na YouTube v dobre vire a pokud Vas YT upozorni, ze je poruseno vlastnictvi, tak Vam to odstrani. To se tyka cehokoliv - muze to byt obrazek, logo, vetsinou hudebni stopa atd. Pokud to budete delat soustavne, tak Vam zrusi ucet, atd. Pokud by ovsem nekdo sel primo po videu, nejaky autorsky svaz apod., tak se tezko brani. Znam pripady pouziti nejakeho vygooglovaneho jednoducheho symbolu a organizace zastupujici fotobanku za to chtela 10.000 Kc. Myslim ale, ze na YT se tohle nedeje.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.