Jaký mobilní internet?

Od: Datum: 25.02.15 11:56 odpovědí: 5 změna: 25.02.15 14:09
Dobrý den,
denně cestuji 2 hodiny vlakem a tak zvažuji pořízení mobilního internetu. A má otázka zní: "Jaký balíček dat zvolit pro normální surfování?"
Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: maka
Datum: 25.02.15 11:59

mobil.cz

Ohodnoceno: 0x

Od: intos
Datum: 25.02.15 12:01
Myslel jsem mobilni internet, ne internet do mobilu. A zajímá mě balíček dat a ne operátor...Děkuji
Od: kutululu
Datum: 25.02.15 14:05

Záleží na tom, co budete na internetu dělat. Pokud si budete běžně prohlížet stránky jako jsou například email, novinky, zprávy, facebook... tak rozhodně postačí něco do 1GB. Pokud si budete chtít pouštět youtube nebo online rádio či film nebo cokoliv stahovat, tak do méně jak 3GB bych nešla. Já mám doma mobilní internet v notebooku (flashku) a mám 10 GB, ale když se podívám na statistiku za poslední rok, tak jsem nikdy nevyčerpala více jak 3GB a řekla bych, že ho používám každý den na běžné surfování + poslech hudby na youtube.

Od: nho
Datum: 25.02.15 14:09

Berete to za špatný konec. Je úplně jedno, jaký balíček si zvolíte. Měl byste se rozhodovat ale dle pokrytí signálem příslušného operátora a technickými možnosti vašeho mobilu 3G, LTE...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.