Soubory z Windows v Linuxu

Od: Datum: 24.02.15 18:13 odpovědí: 2 změna: 24.02.15 19:55

Dobrý den,

protože se mi po zapnutí notebooku objeví "modrá smrt", snažím se nějakým způsobem z něj dostat data, než jej reklamuji. Rozhodl jsem se zkusit to po pomocí Linuxu (Ubuntu). Spustil jsem jej z flash disku (bez instalace), ale protože jsem s ním nikdy nepracoval, nevím, jak najít svá data. Jedná se mi především o složku "Dokumenty" a soubory a složky z plochy. Mohl by mi prosím někdo poradit?

Mockrát děkuji za případné odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.15 18:58
Sakra, moc rád bych pomohl ale Ubuntu jsem už asi 4roky neviděl tak přesně nevím jak teď vypadá. Jedna verze měla roletu v pravém rohu nahoře druhá přesně na opak v levém rohu jako windows. Když se roleta rozklepla tak tam byla ikona počítače pod kterou byly po rozklepnutí vidět dostupné disky. Pokud byly vidět ale nepodařilo se je rozklepnout, muselo se na ně kliknout pravou a nechat MOUNT-připojit. Adresu plochy z hlavy už ale asi nedám mělo by to být HOME/jméno uživatele/desktop (nebo plocha )
Snad poradí někdo kdo aktuální verzi ubuntu používá nebo tě pak budu muset odkázat na Forum.ubuntu.cz kde ti poradí na 100% a fakt rychle
Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.15 19:55

Už se mi to povedlo. Ubuntu mi nejdříve odmítal otevřít složku Windows, ale restartem se to zpravilo. Díky za odpověď.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.