Chyba 0x80040154 Windows 8.1, záloha na DVD

Od: Datum: 22.02.15 18:11 odpovědí: 2 změna: 22.02.15 19:20

Zkusil jsem bitovou kopii systému Windows 8.1 zálohovat na DVD, ale po splněném požadavku naformátování disku, mi to vyhodilo okno: " Třída není zaregistrována (chyba: 0x80040154). Zastavte zálohování Windows."

Hledal jsem na netu i na oficiál. webu MS řešení, ale žádné řádné, co by problém DOŘEŠILO, jsem nenašel ani tam kupodivu!? Mám pocit, že je to problém více lidí s Windows 8.1...

Nevíte co s tou chybovou hláškou, abych mohl v zálohování pokračovat? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nd
Datum: 22.02.15 18:21

K zálohování HDD použijte třeba Acronis True Image nebo něco od Paragon software. Případně starší Ghost od Symantecu. Jsou to spolehlivé nástroje.

Ohodnoceno: 0x

Od: koumal
Datum: 22.02.15 19:20

ale ten Acronis True je placený program, ne? (zkouška na 30 dní zdrama), takže když se mi sesype PC za rok, a budu to PC chtít z těch dvd "rozjet", tak budu muset zaplatit, přece(chce to po mne můj email)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.