Photo Gallery-chybová hláška

Od: Datum: 21.02.15 19:25 odpovědí: 4 změna: 24.02.15 15:14

Zdravím, může mi někdo poradit co s touto chybovou hláškou? Když přejdu na nabízené stránky a nainstaluji, nic se nemění a ve finále se zobrazí chybová hláška- kód chyby: 0x8007045a

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.15 10:12

zkuste tu fotogalerii ted nainstalovat znovu, kdyz uz mate SQL server

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.15 13:53

Zdravím. Vyzkoušel jsem instalovat znovu-chybová hl. ve smyslu zapnout windows firewall. Vypnul jsem tedy Comodo Firewall>zapnul windows fi.. Znovu zkusil nainstalovat, ale nepomohlo to. co bych mohl, nebo měl tedy udělat dál?

Datum: 24.02.15 14:38

a co to vubec umi (ma umet?), co od toho ocekavate, nechcete si najit jiny fajn program? Aby si galerie vyzadovala SQL server, to jsem jeste nevidel...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.15 15:14

V podstatě se nejedná, aspoň pro mne o nic tragického. Jen že to je součást W7 včetně Movie Marker a teď to zkrátka ani jedno nefunguje. To je celý problém. Nějaký čas jsem to vůbec nepoužíval a tak jsem na to přišel vlastně náhodou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.