Jak poznat vir v pc?

Od: Datum: 21.02.15 18:10 odpovědí: 6 změna: 21.02.15 23:24

Dobrý den,

Tak jsem si asi do svého PC stáhl virus . Na mail mi přišla zpráva ve francouském jazyce že nějaký můj účet byl zablokován , a u toho byl odkaz že mám kvůli bezpečnosti na něj kliknout a já jsem na něj klikl .Vyhodilo mě to na nějaké stránky kde mi vyskočilo varování před změužitím kreditní karty a podobně , hned jsem klikl přejít na bezpečné stránky ale nevím jestli se mi do pc něco nedostalo . Tak se chci zeptat jak se to dá poznat jestli mám nebo nemám v pc virus . Mám už několik měsíců zaplacenou licenci na antivirus tak snad to vyřeší za mě . díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.15 18:15

Osobně bych poradil projet pc antivirem co máte, pokud to po vás bude chtít povolit test před spuštěním systému tak ano, jinak bych poradil navštívit stránky viry.cz a na foru se porozhlédnout, hodit tam log z rsit nebo jiného programu co vá poradí a tam vám poví zda tam nějakého brouka máte či ne a jak dál.

Ohodnoceno: 0x

Od: hfhhf
Datum: 21.02.15 18:24

antivirus mám norton internet security

Od: jpd
Datum: 21.02.15 18:17

Nechápu, proč na klikáte na nějaké zprávy, když nemáte ponětí proč to děláte. Co si platíte za antivir? Jaký máte operační systém, máte ho pravidelně aktualizovaný? Kdy naposledy?

Datum: 21.02.15 18:18

Projet stávajícím antivirovým programem a pro kontrolu potom ještě
Eset online scannerem

http://www.eset.com/cz/domacn…osti/produkty/online-scanner/

Od: hm®
Datum: 21.02.15 18:53

Jak poznat virus? Prohlédnout PC anitivirem, sledovat, jestli se PC nechová divně nebo jinak, než dřív.

A pamatovat si, že žádný antivirový program za tebe nevyřeší tvou blbost.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.02.15 23:24

Před otvíráním e-mailů a klikáním na odkazy z nich Vás žádný antivirus neochrání. To si musíte ohlídat sám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.