Powerpoint podklady

Od: Datum: 21.02.15 10:57 odpovědí: 3 změna: 21.02.15 12:23

Dobrý den,

do školy dělám prezentaci v powerpointu na téma Eatin habits in the Czech Republic.

Chtěl bych aby prezentace vizuálně ladila s jejím obsahem a proto jsem na internetu hledal nějaké podklady s typicky českými jídly ale bohužel jsem nic nenašel. Nevíte kde bych něco takového mohl najít?

Zatím mám podklad s pizzou a hranolkami ale ani jedno není typicky české jídlo.

Děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hanesz
Datum: 21.02.15 11:32

To mě samozřejmě napadlo, ale tam si stáhnu jenom fotku/obrázek ale žádný další efekt to nemá. Já mám namysli vytvořené podklady i vizuálním "doprovodem".

Něco ve stylu např. v horním rohu obrázek třeba kuřete a dále na hoře a dole jen barevný pruh jako doplněk. A prostředek bez obrázku, které si doplním sám.

Samozřejmě ten podklad nemusím být stejný jak jsem psal výše ale prostě něco v tomto stylu, a tam mi asi pan googlu se svými obrázky nepomůže ;)

Datum: 21.02.15 12:23

a tady?
http://cs.smiletemplates.com/…erpoint-templates/food/0.html
a v search okne zkouset dale omezit napr : chicken, dumplings, pork, meat atd

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.