Výměna zákl.desky

Od: Datum: 19.02.15 20:25 odpovědí: 2 změna: 20.02.15 01:13

Zdravím,

po výměně základové desky jsem musel vygenerovat key-číslo se servisem (?} . Toto číslo, pokud se nebude deska měnit - zůstává? Mám obavu přeinstalovat, abých nepřišel o OS. Jak to funguje při výměně za stejnou zákl.desku?

Děkuju za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 20:50
avatar

Jak vygenerovat key číslo se servisem? Myslíš podporu Microsoftu? Key number je v případě nepřenosných licencí přidělen k desce. Při výměně desky se musí: buďto vlastnit přenosnou licenci, koupit nový OS nebo kontaktovat podporu Microsoftu, která zajistí licenci původního systému k nové desce.. Na typu desky nezáleží.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: neo*
Datum: 20.02.15 01:13

Zdravím , ta první věta je celkem zajímavá ,,musel vygenerovat" jak takové generování probíhalo? A dotaz kdo měl problem s ověřením pravosti OS po výměně zakladní desky a vložení původního licenčního klíče? Pokud jej nepoužívá někdo jiný ,tak problém s ověřením nebude... A to ani nemluvím když je zakladní deska stejná...neměl bych strach.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.