Balík doručený na poštu

Od: Datum: 19.02.15 18:18 odpovědí: 11 změna: 19.02.15 19:36

Zdravím, Chtěl bych si z heureky objednat balík z obchodu softcom.cz, http://www.heureka.cz/kosik/

Jde mi o to, že já chci aby mi ten balík došel na nejbližší poštu, ale jak se k tomu mám prokousat? Protože tam naskakuje hned několik možností a nevím z čeho vybrat aby mi to došlo na poštu a nechtělo to žádnou dodací adresu. Jen jméno, adresu ale ne "dodací adresu" ani nějaké kurýry před dům. Prosím poraďte, má to být dárek a jsem pod časovým nátlakem. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 18:25

Tak to asi bez adresy nepůjde.To,že je "balík na poštu",znamená,že si ho na té poště vyzvednete,ale někam Vám musí doručit oznámení o doručení zásilky.Proto je ta adresa nutná(i kvůli fakturaci).Stejně tak PPL,DPD ap.-adresa taktéž nutná.

doplněno 19.02.15 18:30:

Snad jedině si zřídit schránku na poště,ale jestli se to vyplatí,si nemyslím.Navíc jak píšete ,jste v časové tísni.Není tam osobní vyzvednutí na uložence nebo zásilkovně?Ale i tak budete muset adresu zadat.

Ohodnoceno: 2x

Od: petrxxmencz
Datum: 19.02.15 18:36

Jak říkáte, jsem v tísni, mám na to 4 dny a má to být překvapení a já, jelikož bydlím s rodiči tak by se vše prozradilo, kdyby to na tuto adresu oznámili. Díky za odpověď

doplněno 19.02.15 18:39:

Tak kupudivu tento obchod chce jen E-mail, Jméno a telefon, nic jiného takže by vše mělo klapnout a navíc když mi není 18 tak občankou se prokážu, ne?

Datum: 19.02.15 19:36

Gamapolis, balík na poštu se oznamuje pouze SMS nebo e-mailem (podle toho, co odesilatel uvede). Výjimkou jsou balíky na poštu s adresou, kam se po nějaké době tiskne oznámení, že si zásilku dosud nevyzvedl. To ale není případ tazatele.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.15 18:39

Dobrý den, měl byste si zvolit službu České pošty Balík na poštu. Jako adresa je na balíku napsáno pouze jméno adresáta a adresa pošty. Oznámení je adresátovi doručeno buď esemeskou, nebo emailem. Vzhledem k tomu, že na adresním štítku chybí adresa, kde skutečně adresát bydlí, pochybuji, že by do schránky bylo doručeno oznámení od České pošty, že balík je na poště. Není komu to oznámit.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.02.15 18:41

Děkuji za odpověď, obchod ani adresu nechce, chce jen e-mail, jméno a telefon, takže adresa se neprozradí.

Datum: 19.02.15 18:39

Pokud tomá být překvapení, proč si nevymyslet historku, že to není tvůj balík, nebo že je to jen nějaka prkotina, nebo to nechat poslat na adresu kamaráda.

Datum: 19.02.15 18:43

Obchod nakonec žádnou adresu nechce. :)

Datum: 19.02.15 18:42

No, jak se proklikat ke kýženému výsledku neporadím. U služby Balík na poštu to funguje tak, že si vyberete poštu dle PSČ nebo adresy. Pokud zadáte balík na poštu a chce to kromě adresy pošty ještě adresu osoby (už si přesně nepamatuji), pak bych zvolil adresu dle OP (jak Vás jinak na poště identifikují?!). Žádné papírové potvrzení o doručení dle mého do schránky nechodí - zadáte mail a tel. číslo a zprávu o doručení dostanete elektronicky.

doplněno 19.02.15 18:43:

Píšu pomalu, co?

doplněno 19.02.15 18:54:

Přesně tak. Přeci nebudete chodit 3x na poštu, jestli to už náhodou nedorazilo. Tady k tomu je produktový list

doplněno 19.02.15 19:02:

Na poště vymýšlejí kdejakou ptákovinu, ale že by někdo vymyslel, že vyzvednout zásilku může až osoba nad 18 let, to si opravdu nemyslím. Ta občanka bude stačit.

Datum: 19.02.15 18:45

Tím chcete říci, že když adresu ten obchod nevyžaduje tak mi přijde zpráva o dodání formou sms a pak si to jednoduše vyzvednu na poště?

Datum: 19.02.15 18:57

A s tím, že mi není 18 let tak problém nebude? Mám občanku jako doklad.

Datum: 19.02.15 19:33

Adresát se na poště identifikuje pomocí čísla zásilky z SMS nebo e-mailu, nebo musí sdělit např. odesilatele, výši dobírky atd.

O doručení zásilky na poštu se adresát dozví z e-mailu nebo SMS, kde bude napsáno, že je zásilka ULOŽENA u pošty XY.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.