Nefunguje miniaplikace počasí FORECA

Od: Datum: 19.02.15 15:50 odpovědí: 6 změna: 29.07.15 15:26

Dobrý den,

už několik dní mi na ploše nefunguje miniaplikace počasí FORECA, píše to ke službě se nelze připojit, města to nevyhledává. I když to odstraním z plochy a dám znovu, nejde to. Ještě nikdy se mi tohle nestalo. Jak to opravit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 16:00

Zavři problematické miniaplikace, otevři soubor "Config.xml" v adresáři "C:UsersUSERNAMEAppDataLocalMicrosoftWindows LiveServicesCache" a znovu ho ulož (netřeba dělat žádné změny, jen ho "přeuložit").Znova spusť miniaplikaci a měla by běhat.

doplněno 19.02.15 16:54:

zobrazit skrtyé složky v nastavení

Ohodnoceno: 1x

Od: rw
Datum: 19.02.15 16:48

Já tam složku APPDATA vůbec nemůžu najít, možná jsem ji omylem smazal a bude to tím .

Od: pepr®
Datum: 19.02.15 23:06

Funguje to.

Ne že bych to potřeboval (miniaplikaci nepoužívám), ale zkusil jsem tuto miniaplikaci dát na plochu a - nelze připojit- po tomto postupu spojení funguje - počasí ukazuje.

Dovolím si napsat znova cestu k souboru. Na Poradte se ztácejí lomítka.

"C:Users - USERNAME - AppData - Local - Microsoft - Windows Live - Services - Cache"
A upřesním postup: Config.xml je třeba ne Otevřít, ale vybrat z nabidky pod pravým tlačítkem Upravit. Pak nahoře kliknout na Soubor a Uložit.

Ohodnoceno: 1x

Od: castor
Datum: 01.04.15 19:17

*palec*

Ohodnoceno: 0x

Od: vlastakrombhol
Datum: 29.07.15 03:25

nefunguje počasí foreca miniaplikace,nelze nastavit ústí nad labem

Od: pepr®
Datum: 29.07.15 15:26

Miniaplikace jako taková funguje. Stačí použít postup výše.

Ovšem město změnit nejde. Vypadá že to mají pokažený. Když kliknete na odkaz Praha v miniaplikaci, tak vyskočí chybová hláška.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.