Nový NTB seká se

Od: Datum: 18.02.15 19:55 odpovědí: 8 změna: 19.02.15 08:20

Dorbý večer,

Koupil jsem si NTb Acer aspire E1-522 mám ho týden a už od začátku mi neustále zamrzá a hrozně se seká což by nemělo , mám ho pouze na internet, nevím proč to dělá poradíte? Nemám žádné zatěžovací programy krom antiviru,ale je tam slavná Windows 8.1

Poraďte

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 18.02.15 19:57

Dobrý - zamrzá PC nebo internet? Když máte nějaké spuštěné programy bez internetu tak to jede bez potíží? Jaký máte antivir?

doplněno 18.02.15 20:11:

Se tak dívám - ten kousek máte týden, ale je pár let starý že? Kdo tam dával WIN8? - je to originál? Umíte zformátovat a nainstalovat legální WIN7?

doplněno 18.02.15 20:50:

S ohledem na stáří jsem se bál, že k tomu nebudou ovladače... ale asi jsou - něco vidím... Takže základní info bude asi od tazatele... chce to trochu podrobnější popis...

doplněno 19.02.15 08:26:

tento typ se už neprodává - koupili jste výhodně výprodejový kus... - já bych se ho snažil reklamovat...

Jediné z vašeho popisu potíží mne napadá, že jste nainstalovali další antivir a teď se hádají..., ale v podstatě jste mi neodpověděl na žádnou z otázek, takže - reklamace, pokud nelze vrátit v zákonné lhůtě.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.02.15 20:06

Neseká se proto, že má nízký výkon a na pozadí běží aktualizace?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.02.15 20:52

Downgrade z W8.x na 7 je nesmysl a ztráta času. Ten hardware musí zvládat obojí a zase tak starý není. Navíc nenažranost osmiček není o nic větší než sedmiček. Pravděpodobně běží něco na pozadí, třeba antivirová kontrola, instalace aktualizací nebo něco jiného, ale to by na druhou stranu mělo dříve či později přestat.

Ohodnoceno: 0x

Od: ivanmi
Datum: 18.02.15 22:35
Ntn je uplne novy kupovany v obchode
Datum: 19.02.15 08:20

Acer nový to je stejně křáp na vyhození.

Od: rjho
Datum: 18.02.15 20:21

Předně slavný W8.1 je dobrý systém. Doporučuji, abyste se nachal poučit od zkušenějšího uživatele. Problém není v počítači ani ve značce Acer. Problém je, že neumíte pracovat s počítačem.

Datum: 18.02.15 20:47

Ano, osmičky sice nemám rád, ale dle mých zkušeností jsou dost rychlé, rychlejší než W7. Sekání z důvodu HW, který přece jen není nejvýkonnější, je sice možné, nicméně by nemělo být nijak výrazné.

Datum: 18.02.15 20:50

nechtel jsem vubec odpovidat, ale napadlo me, nezustalo tam CD v mechanice?

doplněno 18.02.15 20:51:

novy HP se mi rozhodne nesekal, zakuckava se az ted, kdy je po okraj plny disk

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.