Problémy v Power Directoru

Od: Datum: 17.02.15 21:18 odpovědí: 2 změna: 17.02.15 23:29

Zdravím vás.

Mám problém v Power Directoru 11. Když vložím zvukový soubor do filmopole, nejde mi ve filmopoli přehrát. Když to samé udělám s filmem, jenž v sobě ukrývá obraz i zvuk, tam zvuk přehrát jde. Mám natočen rozhovor s jedním člověkem na větrném místě a video se zvukem nahrané videokamerou má v sobě zvuk (který mi jde přehrát) v jistých ohledech špatný. Pak jsem nahrával samotný zvuk diktafonem a jde mi o časovou synchronizaci dvou zvuků a následné spojení k videu. Potřebuji prostě spojit dva zvuky (každý má v sobě něco, co potřebuji) do jednoho a pak ten hybrid slepit s videem. Poraďte mi prosím cokoliv. Pracuji sice v Power Directoru, ale když tento problém nebudeme schopni vyřešit, zkusíme alternativu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.15 22:19

Staci takto?
Jeste si muzete pravou mysi na videosoboru provest "unlink audio video" takze dostanete 2 stopy audio

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.15 23:29

Děkuji! Najednou to jde, asi se vás to leklo na dálku. Ono, já to takhle zkoušel, i ten tríček s odepnutím zvuku od videa, ale jede to až teď. Tady je vidět, kdo řídí svět na dálku. Tady je vidět ten respekt z borce na motorce.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.