Číslování stran

Od: Datum: 17.02.15 17:38 odpovědí: 7 změna: 18.02.15 17:56

Hezký den, moc bych potřebovala poradit, jak číslovat strany. Původní číslování se mi totálně rozjelo. V práci mám úvod, který se nečísluje,takže bych potřebovala nějaký jednopduchý návod, jak začít od strany x číslovat. Někdo mi radil rozdělení na záhlaví a zapatí, alw to je na mně docela slložíté. Neexistuje nějaký návod jak pro blbé?

Děkuji Týna

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.15 17:52

Zdravím,
neuvedla jste program ve kterém máte zpracovaný dokument. Pokud jde o Word tak "vložení" a "číslo stránky" a tam si nastavíte, co potřebujete - od které stránky se má číslovat a pod. U jiných to bude asi podobné.

Ohodnoceno: 0x

Od: akym®
Datum: 17.02.15 17:57

Ve Wordu nahoře vlevo na kartě - vložení > číslo stránky > vybrat

Od: tyna2277
Datum: 17.02.15 18:23

Moc děkuji za odpověď. Nicméně jsem to zkoušela podle Vaší rady a nemohu se dopracovat k té straně. od které chci začít. Mám tem úvod a ještě nějaké půky, takže bych potřbovala mít číslo 1 asi na 4 straně.

Datum: 18.02.15 12:51

Mám velikánskou prosn´bu. Nenašel by se zde někdo, komu bych mohla poslat soubor a ona by mi nastavil čísla stran?Moc prosím Týna

Datum: 18.02.15 14:40

poslete to treba na uloz.to, zaheslujte to a vnitrni postou pres poradte mi poslite heslo.

Datum: 18.02.15 17:56

Děkuji moc všem, kdo se snažili mi pomoci. Už je to v pořádku, nějak se mi to podařilo díky všem radám opravit, až buádu mít zase nějaký problém - což já tedy občas mívám :), určitě se ozvu. Jste všichni bezvadní. Týna2277

Datum: 17.02.15 18:14

Word 2010 takto

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.