Jednotlivý výpis z účtu

Od: Datum: 16.02.15 19:24 odpovědí: 8 změna: 16.02.15 20:13

Dobrý večer už jsem zoufalá mám čsob banku a potřebuji pro celnici výpis platby z účtu celý den se snažím a nic buď stáhnu výpis za celý měsíc nebo si nastavím že chci výpis za ten jeden den ale stále to není ono co potřebuji známá mi radila po fb ale nepřišli jsme na to a ona má jinou banku. Poradí někdo prosím potřebuji ještě dnes odeslat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.15 19:44

Dobry večer,

píšete, že potřebujete výpis a ža vaše bankovnictví vám nabízí výpis buď měsiční nebo si sama zvolíte datum, ale že to není ono tak co tedy potřebujete? Nechápu dotaz.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.02.15 19:58

V internetovém bankovnictví lze nastavit, že vám výpis bude chodit buď jednou za měsíc nebo denně. Ale když tu změnu provedete, tak zpětně se vám to už neudělá. Což znamená, že ten denní výpis budete mít až od zítřka. Je problém dát celnici výpis měsíční s tím, že zbytek, co je nemusí zajímat, nějak začerníte?

Od: pepr®
Datum: 16.02.15 20:09

@eulalie: V normálním internetovém bankovnictví si zobrazíte výpis jaký chcete. Celý měsíc, jeden den, několik po sobě jdoucích dní s konkrétním datem. A pak není problém si to vytisknout. Toto lze i několik měsíců zpětně.

Datum: 16.02.15 20:05

Nevím, co vám nefunguje. Otevřete stránky banky, přihlásíte se, otevřete pohyby na účtu. Pak klepnete na nastav filtr, potom na datum zúčtování od-do, kde si nastavíte v obou políčkách příslušné datum a ťuknete na zobrazit. Ihned se vám zobrazí pohyb na účtu ve zvoleném dni. Dokument můžete uložit ve zvoleném formátu nebo odeslat. Teď jsem to zkoušel a vše funguje.

doplněno 16.02.15 20:12:

A když si otevřete celý měsíc, tak v tom konkrétním dni nějaký pohyb vidíte? Ještě se podívejte zda nemáte nastaveny jen příjmy nebo jen výdaje.

Od: andrejka44
Datum: 16.02.15 20:08

Přesně to jsem udělala napsala ve filtru datum od - do a ukázalo mi to nefungující odkaz nic nenalezeno

Od: pepr®
Datum: 16.02.15 20:11

Tak buď se v tom dni nic nedělo (žádný pohyb na účtě) nebo ve vašem int. bankovnictví nelze nastavit jen jeden den (Divné). Zkoušela jste zadat dva dny po sobě?

Datum: 16.02.15 20:13

já bych řekl, že dáváte špatné datum...nebo nesprávný formát...

Od: jmlc®
Datum: 16.02.15 20:13

Vy zadáváte transakci, která se může provést třeba den následující... Když dáte dnes příkaz k úhradě, nebude jej možné vytisknout jako potvrzení - peníze odchází zítra, dnes je ještě můžete zablokovat!

Pokud se třeba jedná o platbu debetní kartou, platba se sice zablokuje v bance ihned, ale odečte se z účtu až po čase - někdy třeba za týden...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.