Přeinstalování a obnova systému

Od: Datum: 14.02.15 17:46 odpovědí: 4 změna: 15.02.15 16:49
Zdravím. Jelikož mi nejde zapnout notebook a píše to že operační systém nefunguje,tak bych ho chtěl přeinstalovat,ale nechci kupovat windowsi...půjde to přes zálohovací DVD (recovery)?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.15 18:05

Dříve, než bych začal rýpat do systému, udělal bych to, k čemu mě stroj vybízí: Check cable connection.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.02.15 18:19
Disk jsem zkoušel z notebooku vytáhnout a opět vložit...nepomohlo to
doplněno 14.02.15 18:22: Pardon,teď sem si uvědomil,že jsem notebook zapínal bez pevného disku,ale když jsem tam disk měl,tak to taky psalo problém se systémem
Datum: 15.02.15 11:13

Zavaděč vybízí ke kontrole připojení ethernetového kabelu, protože se snaží zavést systém ze vzdáleného serveru. A dělá to proto, že nenašel systém na žádném lokálním disku, CD, atd. podle pořadí prohledávání určeného v nastavení BIOS.

Pokud někdo nepřenastavil popřadí prohledávání disků v biosu, je nejspíš systémový disk (resp. jeho obsah) v pánu a minimálně reinstalace OS je nezbytná.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.15 16:49
Omlouvám se za moji chybu...když do notebooku dám pevný disk,tak píše tohle

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.