Nová základní deska

Od: Datum: 13.02.15 23:32 odpovědí: 5 změna: 14.02.15 18:27

Dobrý den mám v PC tuto základní desku GIGABYTE M56S-S3...a chtěl bych si koupit tuhle novou: http://www.alza.cz/asus-m5a97-r2-0-d355391.htm#popis ..Velký odborník nejsem, ale zajímá mne, zda nebude nějaký problém s velikostí nebo tvarem, zkrátka jestli se mi vejde do skříně abych nemusel měnit i skříň. Díky za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.15 04:52

Montážní otvory desky a upevňovací pozice skříně jsou normované. Záleží jen na rozměrech skříně. Asus je o 1,5 cm širší než gigabyte, tak je potřeba zjistit, jestli nebude ve skříni tento rozměr navíc vadit (třeba diskové šachtě).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 14.02.15 06:47

Ahoj, do skříně půjde určitě..
Ale doufám, že je jasné, že ostatní věci (procesor a RAM) do té desky nepůjdou a musí se koupit nové.. Jelikož to v dotazu není psané, tak nevím jestli je v plánu to také koupit.. :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.02.15 07:02

Ano, dobrá poznámka.

Ohodnoceno: 0x

Od: met
Datum: 14.02.15 15:58

Ano jistě, to v plánu je :) jinak moc děkuji :). Hezký den.

Od: neo*
Datum: 14.02.15 18:27

jen doplním ,,ernie" instalační místa jsou normována ,ale ne u všech výrobců stejná. Gigabit má pokud jsem se dobře díval i jeden montážní šroubek navíc. Asus jich má 6ks. Ale pro jistotu bych odšrouboval od stěny skříně vymezení, které tvoří mezeru mezi základní deskou a stěnou skříně.Jinak se vším souhlas . Pro vysvětlení obr.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.