Problém při čištění pc ccleanerem!

Od: Datum: 13.02.15 20:26 odpovědí: 25 změna: 13.03.15 13:35

Zdravím,

pokaždé když čistím pc CCleanerem,se mi vymažou hesla a přihlášení.Toto se mi děje i když mažu historii v NASTAVENÍ v Google Chrome.Můžete mi někdo poradit,co kde konkrétně nastavit,aby se mi ty hesla nemazaly a abych je nemusel po každém čištění znovu vypisovat?Děkuji.

doplněno 26.02.15 19:42:

Ještě dodatek - mám ještě zatím s CCleanerem aktivní AVG TuneUp.Mám jej nechat dojet (zbývají mi do vypršení zkušebního provozu 3 dny),nebo jej mám raději hned deaktivovat a nechat si už jen CCleaner?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 13.02.15 20:36

zahodit CCleaner

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.02.15 20:40

V Ccleaneru na kartě aplikace vyhledejte Chrome a tam máte pravděpodobně zaškrtlé mazání hesel.Tak to zrušte,aby čtvereček zústal nezaškrtnutý.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 13.02.15 21:17

Dík za odpověď.

Jenže problém je v tom,že já čtvereček "Mazání hesel" nemám vůbec zafajfknutý!A mažou se mi hesla stále.

Datum: 13.02.15 22:44

Tak to nevím.Snad poradí někdo jiný.

Ohodnoceno: 0x

Od: lujs®
Datum: 13.02.15 22:47

V tom případku bude asi nejlepčejší když CCleaner odinstalujete a znova nainstalujete.

Datum: 14.02.15 09:32

Máte aktuální Ccleaner a Chrome?

Datum: 14.02.15 11:56

Zdravím,

nevím jak to s tou otázkou myslíte.Mám aktuální CCleaner na čištění registrů a j. a jako výchozí prohlížeč Google Chrome.

Od: jei
Datum: 14.02.15 11:59

Pokud máte aktuální CC, tak si v něm nastavte, co chcete čistit.

Datum: 14.02.15 12:35

Já mám nastavené to co chci čistit,mám též nezaškrtnutou položku uložená hesla,ale přesto se mi hesla mažou,tak nevím,které "zafajfknutí" bych měl ještě zrušit,aby mi to nemazalo při čištění hesla.Asi zkusím jiný čistič registrů.Nemáte nějaký tip?Víte,já jsem pc laik a moc tomu zatím nerozumím.Mám Windows 7,je vůbec nutné mít stažený extra čistič pro tento pc?Mám na mysli hlavně čištění registrů a složek.

Od: zdenek1*
Datum: 26.02.15 07:57

Zdravím, pro laika by mohl být zajímavý program pro komplexní správu PC program "AVG PC TuneUp 2015". Zdůrazňuji, pro laiky. Hackeři vyjmenují 1000 programů, které mají nainstalované a se kterými na 1000 kliknutí provedou lepší práci... Laik to zvládne na jedno kliknutí :-D

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.02.15 08:48

Hozckeri pogramy nepotrebuji, protoze vedi kde to nastavit, nebo to udelaji primo v registrech. Ja naopak silne nedoporucuji tuneup programy, protoze muzete napachat vic skody, nez uzitku.

Od: lujs®
Datum: 26.02.15 12:17

Dakon můžete prosím vás vysvětlit proč?.?.?

doplněno 26.02.15 12:50:

Aha.

Datum: 26.02.15 12:44

Jiste, muzete si zakazat po startu programy, ktere potrebujete. Zkusit nejakou dll knihovnu a podobne. uz jsem po takovem cisteni opravoval PC nekolikrat. Vzdy se majitel dusuje, ze s tim nic nedelal, ale celkem casto tam najdu tuneup nainstalovany...

Vetsinou to dopadne celkem OK. Nejbezpecnejsi je ten CCleaner. TuneUp uz je spis pro ty co presne vedi, co chteji, ale nevedi, kde to najit v registrech. Kdo tomu rozumi, tak neude instalovat navic program, aby se zbavil jinych.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.02.15 14:30

Zdravím vás pánové,

to je vše pěkné,co se tady dozvídám,ale mohl by mi někdo říct,co konkrétně nemám nechat zafajfknuté v CCleaner,aby mi to stále nemazalo ty hesla? Stáhl jsem si zatím AVG TuneUp a zde se mi po čištění hesla nemažou,tak opravdu nevím proč v CCleaner jo! Jinak s AVG jsem zatím velmi spokojen,je zde vše srozumitelné,vše v češtině,jen to není bohužel program zadarmo a mám už jen 5 dnů do jeho vypršení.Co pak?Dá se takovýto program stahovat po zkušební době (AVG je na 15 dnů)stále dokola,nebo vám to "zatrhnou"?

Od: jmlc®
Datum: 26.02.15 14:37

Máte tam češtinu? Jakou verzi CCleaneru máte? ..

je to dost polopatistický program... - ideálně bude nainstalovat zcela novou verzi programu v CZ a ponechat původní nastavení - to hesla nemaže...

nastavení google chrom níže...

Případně zkuste jiné prohlížeče

doplněno 26.02.15 16:32:

v CZ jsou všechny - první věc při instalaci - první okno - má možnost nastavení čeština - pak se instaluje.

doplněno 26.02.15 16:33:

no a ty další programy pro čištění jsou dobré, pokud to nepřeženete - nastavení ve W7 totiž je na více místech a případné šáhnutí vedle může také udělat více škody než užitku

doplněno 26.02.15 19:46:

Pokud nemáte "On-line" vyhledávání či čištění, pak je jedno, jestli máte 3 nebo více čistících programů nebo antivirů. Aktivní musí být jen jeden od každého druhu- tj. aktivní v reálném čase. CCleaner ve verzi 5 začal být až otravný - je spuštěn na pozadí a sleduje stav během práce, tj. zatěžuje systém. AVG Tune-up nevím - neměl jsem ho, i když mám AVG antivir, který platím. Měl byste vidět, jestli je v provozu, pokud se mrknete vpravo dole na zapnuté programy, případně ve správci úloh - Ctrl+alt+del

Ohodnoceno: 4x

Datum: 26.02.15 16:30

Zdravím,

díky za odpověď.Momentálně nemám CCleaner,odinstaloval jsem ho,když jsem byl naštvaný,že mi stále maže uložená hesla a jak jsem již psal mám zatím AVG TuneUP.Je dobrý,škoda že není zdarma a že má tak krátkou zkušební lhůtu.Problém u CCleaner mám v tom,že mi ty hesla mazal i když jsem měl nezafajfknuté to políčko,co mi ukazujete na přiloženém obrázku.U tohoto políčka "Uložená hesla" jsem si zrušil "fajfku" hned jako první,ale stále to mazalo hesla.Nemáte odkaz na konkrétní CCleaner v CZ o kterém píšete? Já bych to vyzkoušel,co to bude dělat.Jinak,jaký máte názor na AVG?Jak jsem již psal,mě se jeví jako moc dobrý,velmi srozumitelný a přehledný a myslím si,že i laik jako já se v něm musí krásně zorientovat.Když už jsem v tom psaní,ještě se Vás zeptám.Mám Windows 7.Je vůbec potřeba si pc zatěžovat (a i vlastní hlavu) nějakými takovými programy na čištění,když pc má vlastní čistící programy?Co jsem tak četl na různých fórech,100lidí,100 různých názorů.A já jsem z toho prakticky dost zmaten,co si mám vybrat z těchto názorů.

Datum: 26.02.15 16:43

Používám CCCleaner už snad "stolet" ale nikdy mi hesla nemazal,jediný rozdíl je ten že u XP Pro.Pokud čistím nástrojem přímo v OS,poté ještě "clínrem" a poté ještě třeba WDCfree,tak každý po každém něco najde!Jinak zrovna minulý tyden jsem aktualizoval nejnovější CCCleaner,po delší době ignorace o aktualizaci.A neustále funguje k mé spokojenost.Ve Vašem případě nastala někde chyba.

Datum: 26.02.15 17:54

Uložená přihlášení jsou v cookies, takže musíš vypnout mazání těch. A mazání hesel u jiných prohlížečů samozřejmě musíš hledat v sekci toho prohlížeče (Aplikace --> Google Chrome), IE s tím nemá nic společného...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 26.02.15 19:32

Zdravím,

konečně někdo,kdo mi dal tu nejpotřebnější radu pro to,aby se mi již při čištění CCleanerem nemazaly hesla.A to - vypnout cookies.Měl jsem sice od začátku,co jsem stáhl CCleaner,zrušené zafajfkování hesel,ale na to vypnout i cookies jsi mě dovedl až ty.Nyní již se tedy hesla nemažou.Díky moc!

Ještě bych se tě chtěl zeptat,(na to mi zatím nikdo neodpověděl)jaký máš názor na používání stažených programů do Windows 7.Je opravdu potřeba mít alespoň jeden stažený čistič,např.již zmiňovaný dobrý CCleaner,nebo pro W 7 stačí jen programy,které jsou jejich součástí a to ostatní (stahované)je jen další přebytečnou zátěží pro počítač?

Přeji ti hezký den.

Datum: 10.03.15 21:21

Ještě jdi do Možnosti --> Monitoring a všechno vypni. CC si jinak bude hrát na chytrého a budeš mít na pozadí monitorovací proces, který ti ale tak nějak k ničemu nebude a akorát tě bude pořád upozorňovat, že máš někde pár desítek MB navíc.

Jestli myslíš čisticí programy, mně stačí antimalware a firewall (Comodo Internet Security a, čistič (v mém případě SlimCleaner, pro laika je bezpečnější CC). Mám teda i jiné, ale ty by ti k ničemu nebyly.

Datum: 11.03.15 14:58

Zdravím,

děkuji ti za odpověď.Vypnul jsem tedy "Povolit monitoring systému",ale při vypnutí "Povolit aktivní monitorování" mi vyskočila tabulka - "Varování,tato akce není doporučena.Aktivní monitorování zajistí,že CCleaner je aktuální a váš počítač čistý,jak je to jen možné.Jste si jisti,že toto vypnutí chcete?"

Mám toto zafajfknutí také vypnout,nebo nechat?Píšeš mi,abych vypnul vše v monitorování.Raději se tě na to ptám ještě jednou.

Je potřeba mít stažený nějaký další program na ochranu proti spyware,malware a jiným neřádům,když Windows 7 má svůj vlastní - Windows Defender? Jestli to není zbytečný luxus a zbytečná zátěž pro PC,mít navíc takovéto programy?Já tedy mám momentálně jako antivirový program nainstalovaný Avast Free Antivirus a Defendr mám vypnutý..Píší,že Avast je free,ale mě již vyskočila tabulka,že mi končí jeho platnost za 15 dní ! Jaký je tvůj názor na toto?

Datum: 11.03.15 18:57

Vypni, Defender v sedmičkách není moc moc, takže nestačí, Avast! musíš znovu aktivovat.

Datum: 12.03.15 14:13

Zdravím.

Díky za dobré rady.Omlouvám se,že odepisuji pozdě.Zatím se měj fajn.

Datum: 13.03.15 00:14

Také bych měl svůj poznatek.Mám koupený AVG TuneUp do listopadu 2015 na jednom noteboku HP s windows 7 a na druhým ASUS s windows 8 CCLEANER.AVG TuneUp čistí počítač automaticky,jednou za 3dny a CCLEANER vždy po každém zavření prohlížeče,při kterém vyskočí malé zelené okenko s informací,kolik toho vyčistíl.Jinak sám windows má nainstalovaný program sám v sobě a proto,mít více programů na čištění je hloupost.Jinak je třeba pozorně sledovat vše při nastavování jakéhokoliv programu a učit se.Počítač vyžaduje pozornost v každém ohledu.Je dobré vědět dopředu to,co chci a také proč to dělám,potom už více vím, jak na to jít a postupovat a co víc opravovat si počítač sám.

Datum: 13.03.15 13:35

Zdravím,

měl jsem nainstalovaný také AVG TuneUp ale jen na skušební dobu 15 dní.Byl jsem s ním velmi spokojený,používal jsem jej hlavně na deaktivaci programů při létání na leteckých simech které mám.Po vypršení zkušební lhůty mi již nešel nainstalovat,protože to po mě chtělo již zaplatit za plnou verzi a koupit ho za skoro 800 kč se mi nechce(ani na to momentálně nemám).Jako antivirus mám Avast Free,který je ovšem "osekaný" na úplně nejzákladnější verzi,ale jako hlídač vyhovuje.Windows Defender,který je součástí Windows 7 mám vypnutý.Jako čistič mám CCleaner v.5.03. a jako odinstalovač mám velmi dobrý Revo Uninstaller.To je vše.Nemáš nějaký dobrý tip na něco pro potlačení (či dočasné deaktivování) programů během hraní na let.simulátorech?Nemám na mysli zrovna program Game Booster,ten se mi nejeví moc dobrý.Ten AVG byl na to opravdu výborný.Za kolik jej máš ty koupený?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.