Potíže při přihlašování na Seznam

Od: Datum: 13.02.15 19:36 odpovědí: 4 změna: 13.02.15 20:31

Dobrý den, máme takový problém. Na jednom PC se střídáme dva , někdy i více uživatelů, ale všichni jsme nezkušení. Proto prosíme o radu. Při přihlašování na Seznam (e-mail) stále zůstává "viset" jedna e-mailová adresa i s heslem, takže v podstatě stačí kliknout "přihlášení" a může kdokoliv z nás dostat k mailům dotyčného účastníka. Nikdy jsme nevyužili "trvale přihlásit" a stále se tam ono jméno objevuje. Dokonce si onen uživatel změnil heslo, ale teď je v rubrice k přihlášení to jeho aktuální nové heslo, jinak žádná změna.

Jak máme postupovat když chceme "přednastavení" odstranit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.15 19:39

Vytvorte si kazdy svuj profil. Tzn. po odhlaseni jednoho se prihlasi druhy. Se svo plochou, postou, dokumenty atd. Spolecne veci ulozite do spolecnych Dokumentu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 20:01

Ale cipera se potřebuje zbavit první toho hesla.Co máte za prohlížeč?V gúglu v horním vyhledávači by jste měl mět vpravo takové kladívko(správa hesel)tam to odlásíte.V mozile vpravo nahoře nabítka-možnosti-zabezpečení-heslo

Ohodnoceno: 2x
 
Od: cipera*
Datum: 13.02.15 20:31

Moc díky! Našli jsme to "kladívko" (používáme gůgl) a někdo i mozilu (tam to ještě provedem podle rady). No a zdá se, že jsme se toho zbavili A ještě jsme tam našli další užitečné funkce, tak ještě něco asi využijeme. Vůbec jsme neměli tušení o tom "kladívku". Díky!

Datum: 13.02.15 19:55
avatar

Explorer-Nástroje-možnosti internetu-karta upřesnit-obnovení do výchozího stavu-kliknout obnovit.

Nebo Nástroje-možnosti internetu-karta obecné-odstranit cookies,hesla-zaškrtnout políčko a kliknout odstranit(to zkuste jako první možnost.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.