Rozmazané písmo v internetu

Od: Datum: 12.02.15 20:55 odpovědí: 17 změna: 19.02.15 13:20

Ahoj mám problém v internetu mám takové rozmazané písmo, uvidíté na obrázku

v možnostech internetu jsem zrušil clear type respektive byl zrušený pořád, na pracovní ploše je písmo normální je na internetu to takhle blbne

Prosím o pomoc

předem děkuji

Klepal Václav

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 12.02.15 21:03

zkusil jste vystoupit a nastoupit? - tj. restart pc...

Pak bych projel ccleanerem - připadne mi to jako úprava pro 1 dioptrii... A mimochodem, máte toho nějak moc spuštěného na liště v pravo dole... nemáte třeba pomalý PC?

doplněno 12.02.15 21:16:

https://www.piriform.com/ccleaner

Nainstalujete (česky), dáte vyčistit, vymazat (ponechte klidně původní nastavení). To samé s registry - vyčistit, vymazat.

doplněno 12.02.15 21:27:

@blechta myslí to, že díky dlouhodobému užívání si stáhnete a instalujete miliony blbostí, které PC nepotřebuje, ale zahlcuje vám paměť atd. - jednou za čas, když nepoužíváte čištění a obecně se nestaráte, je reinstalace dobrý krok.

K těm čištěním z mé strany - ze zkušenosti v registrech jsou potvůrky, které můžou i takto ovlivnit PC - stačí vyčistit... Vyzkoušet to znamená 10 minut práce.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.02.15 21:14

restart jsem zkoušel hned a pořád stejné a cc cleanrem to mám udělat jak?

Datum: 12.02.15 21:16

:-D , to je rada za všechny drobný... (nic ve zlym)

Pro tazatele... Zlobí to i v ostatních prohlížečích?

Jinak jmlc s těma programama na liště má pravdu... Neuvažoval jste už nekdy o reinstalaci?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.02.15 21:19

ano i v jiných prohlížečích, už jsem to pozavíral, jak myslíte reinstalaci?

Datum: 12.02.15 21:22

ale dnes jsem dělal při vypnutí aktualizaci nemůže to být tím?

Od: monkey
Datum: 12.02.15 23:06

Stalo se mi to samé. Způsobila to některá aktualizace z tohoto měsíce. Skutečené ClearType fungovalo, ale standardní vyhlazování vůbec. Po odinstalování bylo po problému. Doporučuji je tedy odinstalovat jednu po druhé a až přijdete na to, která to je, tak to sem napsat. Nějak na to teď nemám čas.

Datum: 12.02.15 22:39

Jestli to máte teprve odedneška, tak si zkuste vrátit nějaký starší Bod obnovení.

Datum: 12.02.15 22:45

1. Zkuste se podivat, jake mate rozliseni v grafice PC a jake je doporucene (optimalni) Vaseho monitoru.
2. I kdyz jste zrusil Clear Type pisma, tak bych se k nemu vratil a pres Ovladaci panely > Pismo > Vylepsit ClearType to zkusil znovu.

Datum: 13.02.15 02:56

Pokud nám chete ukázat, jak máte rozmazané písmo, tak nám ho nemůžete poslat jako jpg, který písmo dál rozmazává. Udělejte png nebo gif, nebo bmp -> zip. Z tohohle nepoznáme nic.

Ale nejspíš jste si jen zvětšil nebo zmenšil písmo a nevšiml jste si toho.

Datum: 13.02.15 09:23

a jak si ho zase zvětším?

Datum: 14.02.15 02:40

CTRL plus, nebo zmenšit ctrl minus.

Datum: 14.02.15 05:00

Zvětšuj si co chceš. Na ty aktualizace jsi se už díval? Nemáš tam nainstalovanou KB3013455 a KB3023562? Jedna z nich či obě toto způsobují, mají řešit problém s TrueType fonty. Zkus je odinstalovat a uvidíš.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 14.02.15 09:59

Víborná rada měl jsem stejný problém zkusil jsem tu první KB 3013455 odinstalovat a je po problému *ua**pivo*děkujem *klik*

Datum: 15.02.15 18:57

Super Super velká pochvala a tisíceré díky

Datum: 18.02.15 21:30

ale je tu ještě problém já tu aktualizaci odstraním a on mi jí počítač zase druhý den sám nainstaluje, nevíte jak to udělat aby jí neinstaloval?

Datum: 19.02.15 01:54

Při ruční aktualizaci tuto aktualizaci skrýt, aby se příště už nenabízela. Nebo, někdo to bude brát jako špatnou radu, úplně vypnout automatické aktualizace a jednou za měsíc, druhé úterý, ručně kouknout na nadílku nových aktualizací.

Datum: 19.02.15 13:20

Ano potvrzuji také se mi hned druhý den nabídla k aktualizaci, ale poznal jsem ji podle toho čísla tak jsem šel do aktualizací a dal ji skrýt jak píše monkey a už se neukázala zatím *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.