Pro uživatele facebooku

Od: Datum: 08.01.13 16:23 odpovědí: 2 změna: 08.01.13 21:35

Zajímalo by mě, když se podíváte na svůj profil Timeline a na složku přátel, kde se zobrazuje vždy 6 z vašich přátel, zda je nějak ovlivněno, jací přátelé se tam objevují.

Mám totiž vesměs lidi, se kterými nejvíc komunikuji, ale zároveň se tam objevuje jeden chlapec, se kterým už dlouhou dobu vůbec nemluvím, ani se na něj nedívám.

Může to být ovlivněno tím, že se dívá on nějak často na profil můj?

Těžko, co?:D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.13 21:31
avatar

Zobrazování přátel v profilu FB je úplně náhodné, nijak nesouvisí s tím, jestli Vy navštěvujete něčí profil, nebon on Váš.

doplněno 08.01.13 21:33:

Nedá se ani nijak zjistit, kolik lidí ani kdo konkrétně Váš profil navštěvuje/nasvštívil. Aplikace, které na toto lákají, jsou podvodné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.13 21:35

Oficiální vyjádření by údajně mělo být:

"We highlight your friend list. By default, a changing selection of all your Facebook friends always appears under the Friends heading in the left column of your profile. This selection might include friends who you interact with the most in Wall posts, comments and mutually attended events. However, Facebook does not select friends to show based on whose profiles you choose to view or who you interact with over messages and chat. Your family and relationship partner appear here, too."

Co se skutečně zohledňuje a co ne ví ale jen FB...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.