Co to znamená DropBox-sestup

Od: Datum: 10.02.15 08:14 odpovědí: 3 změna: 10.02.15 08:52

Zdravím, nevím jak jsem to udělala, ale při nějaké manipulaci jsem si nainstalovala do počítače takovou bílou otevřenou krabici v modrém poli a tam je napsáno "Dropbox sestup" a je to anglicky. Nemohu otevřít svou stránku dříve, než tohle křížkem uzavřu. vyskakuje mi to tam pokaždé, jakmile otevřu počítač. Co to prosím vás je a k čemu to je dobré? Děkuji za vysvětlení. Jo, a jestli to není k ničemu, tak jak bych to eventuelně vymazala? Asi jsem zmáčkla něco, když jsem si instalovala ten antivir Avast.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: skye®
Datum: 10.02.15 08:27

To nebude sestup, ale set up - nastavení. Nainstalovala jste si dropbox, je to úložiště dat. Je to šikovná věc, ale pokud ani nevíte, co to je, klidně ji odinstalujte (nestačí jen smazat, musí se odinstalovat - měla by tam být možnost uninstall)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.02.15 08:41

Aha. Tak já to zkusím, až zase budu otevírat počítač. Ale mám dojem, že tam není žádná možnost uninstall. To bych si všimla. Je tam jenom abych zadala heslo a to já nemám, protože ani nevím, jak jsem tohle vůbec stáhla. A když zavírám křížkem, tak se mne to ptá, jestli chci opravdu stránku opustit a dokavad nezmáčknu tohle, tak to nezmizí. Pak tam je že mi pomůžou, ale když na to ťuknu, tak tam je otázka jestli chci hledat to zapomenuté heslo. To nechci, protože jsem žádné ani nedávala. A asi ano, bude tam nejsíše to setup, také mi bylo divné, že když je to celé v angličtině, proč je tam česky sestup. Ale to je můj problém, já takhle někdy divně čtu. Místo párek - dárek, místo pekárna - lékárna a tak dál...*smich*

Datum: 10.02.15 08:52

Program zkuste vyhledat v ovládacích panelech-odinstalovat program.Nebo pokud máte ještě dole vlevo na hlavním panelu tlačítlo start,pak programy a podívat se tam jestli je tam uninstall.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.