Nelze se připojit

Od: Datum: 09.02.15 13:45 odpovědí: 11 změna: 09.02.15 15:42

Dobrý den,

po 3 letech jsem zprovoznila starý notebook Acer. Funguje, bohužel se ale nemůžu připojit k bezdrátové síti. V nabídce připojení nemám žádnou síť. Netuším kde se stala chyba, popřípadě kde můžu změnit nastavení. Je tu někdo kdo by mi dokázal poradit takto nadálku?

Díky moc!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: au1
Datum: 09.02.15 13:50

Máte vůbec zapnutý wifi adaptér? V ovládacích panelech - síťová připojení - nastavení adaptéru. Nebo nějak podobně, záleží, jaké máte wokna.

Ohodnoceno: 0x

Od: bambulinka
Datum: 09.02.15 14:01

Taková je situace...

Datum: 09.02.15 13:59

Dobry den, dejte sem prosim presny model a system, ktery na tom bezi. Obecne maji notebooku nekde z boku tlacitko na vypnuti wifi. Dale se da wifi zapnout ve spravci zarizeni (win)

doplněno 09.02.15 14:05:

To vypada na win XP. Prave tlacitko na tu ikonu wifi a podivat se, jestli ji nemate zakazanou

doplněno 09.02.15 14:11:

Druha ikona z leva (ne ta pro intel kterou jste otevrela, ale primo ikona windows)

doplněno 09.02.15 14:23:

Ted nevim, co chcete pozivat, jestli ten proset, tak prave tlacitko mysi na proset a odskrtnout moznos use windows to manage WI-FI

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.02.15 14:05

Acer aspire 5920, Windows XP.

Datum: 09.02.15 14:15

Tak se mi zadařilo, tentokrát ale mi naskočila možnost připojení pouze u toho Intelu. Když najedu do bezdrátového připojení přes ikonku jak jste mi poradil, v tabulce mám stále napsané to stejné jako před tím.

Datum: 09.02.15 14:29

Co popisujete, to nikde nevidím. Každopádně sítě mně to našlo. Když se chci připojit k té mojí wifi, chce to po mně heslo vlastníka zařízení (na spodní části notebooku, bohužel nevím které číslo to přesně je).

Datum: 09.02.15 14:44

Maji na mysli heslo do wifi, neni potreba zadavat nic z Vaseho notebooku

doplněno 09.02.15 14:51:

Na to ovladani zkuste najit v proset moznos upresnit, potom by jste mela videt volbu Spravovat Wi-Fi systémem Windows - to odznacit pro pouziti proset

doplněno 09.02.15 14:52:

S tim uz jsem se take setkal. V tomto pripade mi pomohlo si zadat celou sit rucne. TJ zadat SSID, heslo, Sifrovani manualne. NEbo zkuste rozchodit tu proset aplikaci

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.02.15 14:50

Já už z toho začínám být jelen. Do té kolonky pro heslo mi nejdou psát písmenka, pouze číslice. Tak už opravdu nevím...

Datum: 09.02.15 15:01

Myslím, že u toho zešedivím. Udělala jsem jak jste psal - spravovat wifi systemem windows. Naskočily možnosti připojení přes windows, jsem připojená k moji domácí wifi, ale když najedu do prohlížeče ukazuje mi to webová stránka není dostupná.

Datum: 09.02.15 15:42

Už to šlape! Mockrát Vám děkuji za pomoc!

Datum: 09.02.15 14:03

Acery mají na přední straně šoupací vypínač wi-fi. Rozsvítí se oranžová kontrolka.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.