Co je to adblock

Od: Datum: 08.02.15 16:28 odpovědí: 3 změna: 08.02.15 16:36

Dobrý den, dnes mi při spuštění stránky psali,že si mám vypnout adblock, a já nevím jak to mám udělat.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.15 16:30

adblock je doplňěk prohlížeče, který skrývá reklamy na internetových stránkách. Většinou se při jeho aktivitě zobrazí jeho ikonka vedle adresního řádku, případně může mít podobné tvary, taky může mít v sobě zkratku ABP (adblock plus). Po kliknutí se zobrazí možnosti a s tím i zakázání adblocku (nebo jen zakázání pro tuto určitou stránku)

Ohodnoceno: 1x

Od: pepr®
Datum: 08.02.15 16:33

AdBlock je blokovač reklam. Nejspíš vám ho tam nainstaloval ten co vám dělal PC.

Vpravo nahoře vedle adresního řádku by měl být červený šestiúhelník s písmenama ADB nebo ABP případně rukou. Klikněte na šipku vedle něj a zvolte buď Vypnout pouze na této stránce, případně Vypnout na xxxxx.cz.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.02.15 16:36

Já jen doplním,že adblock také najdete když kliknete na nástroje.Tam se Vám objeví a po kliknutí se Vám zobrazí možnosti,např.zrušit pouze na té oné stránce.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.