Creative SoundBlaster ovladače XP

Od: Datum: 07.02.15 22:23 odpovědí: 3 změna: 08.02.15 10:05
avatar

Dobrý den,

Mám menší problém, se sháněním ovladačů pro tuto zvukovou kartu. Vím, že karta fungovala i pod XP, byly na ní ovladače, já je ale nikde nmohu najít. Udělal jsem experiment, a to sice, že jsem vyextrahoval instalátor ovladačů pro visy a natvrdo nainstaloal a funguje, problém je v tom, že potřebuju pro konfiguraci onon program, který pro XP sice je, ale tvrdí, že zařízení nenašel, což chápu, když ani ovladač není pořádně nainstalován.

Jendá se o kartu Creative Sound Blaster SB1070.

Díky za pomoc...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.15 23:27
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.02.15 01:17
avatar

Tak, tak, ten soubor s 0078 na konci je ten pro Windows XP.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.02.15 10:05
avatar

Ano, koukal jsem se, ale asi ne pořádně, mno zkrátka jsem blb. Díky za pomoc. Já místo toho abych si to na tý stránce pořádně přečet, když jsem tam asi už po 16-tý, tak jsem na XP natlačil ovladače pro visty *smich* sice to fungovalo, ale sotva a pořád to házelo nesmyslné errory, tak jsem naintaloval ty pro xp a furt se to nechce nějak rozchodit, skusil jsem zase tedy natvrdo "jakože" odinstalovat ty vistový a nainstalovat klasickou cestou ty pro xp, a už to jede jak po másle, takže mnohokrát děkuji vám oběma za pomoc.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.