Aktivní odkaz v Powerpoint

Od: Datum: 06.02.15 07:07 odpovědí: 6 změna: 07.02.15 09:25

Dobrý den, pokud klasicky vložím webový odkaz do Wordu, tak se mi objeví jako aktivní hypertextový odkaz modré barvy a propojí se na net.

V powerpointové prezentaci toho nemohu dosáhnout. Děkuji za pomoc.skrob

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.15 10:11

Zdravím já to dělám takto-klikněte na vložení-textové pole-napište adresu odkazu-zamodřit odkaz -kliknout na hypertextový odkaz-objeví se vám okno s úpravou hyp.odkazu a dole je adresa kam napíšete znova onen odkaz tedy adresu poté ok a je to..

Ohodnoceno: 3x

Datum: 06.02.15 11:43

Tak toto pánové právě dělám, vše je ok, ale prostě po uložení a opětném otevření mi to neukáže tu "ruku", která to otevírá.

Datum: 06.02.15 12:47

Ani když se spustí prezentace F5? Jestli ne tak potom zkusit klik + CTRL, SHIFT atd

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.02.15 08:55

Jak to ukládáte?

Jako Prezentace aplikace PowerPoint nebo Předvádění aplikace Powerpoint?

Nic jiného mě nenapadá.V Prezentaci to nefunguje (to tu ruku neukáže) až po uložení do Předvádění.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.02.15 09:25

Tak to je ten problém. Už je to jasné .Díky všem.

Datum: 06.02.15 10:12

vybrat si textove pole ke kteremu bude prirazen hypertextovy odkaz> Vlozeni> Hypertextovy odkaz> a zpusob

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.