Proč je video otočené?

Od: Datum: 03.02.15 08:19 odpovědí: 2 změna: 11.02.15 12:16

Dobrý den. Došlo mi video přes leteckou poštu ve formátu MP4, ale moje televize podporuje video ve formátu .AVI, proto jsem přes Format Factory změnil MP4 na .AVI

Na PC se mi video ve formátu MP4 přehraje správně, ale ve formátu .AVI je video otočené o 90 stupňů vlevo, takže

lyžař jede do stropu, místo po zemi.

Připomínám, že se mi jinak videa ve formátu .AVI přehrávají v PC i na televizi jak mají.

Prosím o případnou radu, proč se asi toto video ve formátu .AVI přehrává " otočeně ".

Děkuji

doplněno 03.02.15 09:45:

Tak jsem zjistil, že toto video ve formátu MP4 se mi na televizi nakonec přehrálo, ale také " špatně ", otočené vlevo o 90 st., jako to .AVI

Tak nevím, proč se na televizi objeví otočeně, když na PC je video ve formátu MP4 správně.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.02.15 00:56

Zkus to přeformátovat tímto programem. http://www.dvdvideosoft.com/p…eo-Converter.htm#.VNlIfC6sjb4

! Při instalaci nezapoměň odškrtnout instalaci adwaru. !

Pokud se ti to nepovede, video mi pošli a něco s ním udělám.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.02.15 12:16

Neumím anglicky, takže jsem to ani nezkoušel. Format Factory mám v češtině.

Původní video MP4 má 21MB a video předělané do .avi má 14MB.

Nevím, jak mám videa poslat. Prosím o nějaký postup jak a kam mám video poslat. Díky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.