MS- word, excel, a atd

Od: Datum: 01.02.15 15:51 odpovědí: 6 změna: 02.02.15 06:09

Dobrý den,

Prosím Vás,

Již týden jsme měla problémy s internetem (mám windows 8). Psalo mi to že, že webovou stránku nelze zobrazit. Restartovala jsem PC, pak i router, zkoušela všechny rady co jsem našla na netu, pak nakonec jsem dneska zkusila částečně obnovit puvodní nastavení. Trvalo to asi 15 minut. Poté jsem mi znovu najela plocha. Internet jde krásně rychle, všehny moje původní složky na ploše zůstaly ale ted nastal problém. Odinstaloval se mi MS (word, excel, powerpoint...) nevím proč. Pochopím kdybych dala uplné obnovení do puvodního stavu. Ale já dala částečné, myslela jsem si že když tam zůstanou složky zustane i word a další. Nevím co tedka dělat, nevím kde budu dělat práci do školy? chce to po mě klíč, který už nemám. Co mám dělat? Nebude to někde v Pc?

Nevím, nový word za tisíce se mi nechce znovu kupovat.

Děkuji za vaše rady :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.02.15 15:54
avatar

Dobrý den, jako náhradní řešení by mohl pomoci program viz odkaz - je free a zvládne v podstatě to samé. Zdravím!

http://www.slunecnice.cz/sw/libreoffice/

doplněno 01.02.15 16:02:

Budiž. Ale, toto by bylo také řešení a možná lepší.

doplněno 01.02.15 20:36:

Ano, používání je obdobné, DOC není problém a ukládání do PDF se dělá jedním tlačítkem. Zde je citace z odkazu - Součásti LibreOffice: Textový editor Write - obdoba aplikace Microsoft Word.

Tabulkový procesor Calc - obdoba aplikace Microsoft Excel.

Nástroj pro tvorbu prezentací Impress - obdoba aplikace Microsoft PowerPoint Editor databází Base - nabízí funkce jako aplikace Microsoft Access Kreslící nástroj Draw - umožňuje zpracování vektorové grafiky Nástroj pro tvorbu formulářů a matematických vzorců Math - nabízí obdobné funkce jako editor rovnic v kancelářském balíku Microsoft Office.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pcms
Datum: 01.02.15 15:58

Děkuji Moc

ale já bych chtěl zkusit obnovit ten moje původní MS office :)

Datum: 01.02.15 18:42

Skutecne je to "odinstalovano"? Tzn. v Ovladaci panely> Programy> neni MS Office? Nebo v c:>Program Files (x86)> Microsoft Office neni adresar napr Office14(appd) s exe soubory excel.exe atd?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pcms
Datum: 01.02.15 16:22

vyzkouším to, a bude to otvírat dokumenty jako ve wordu se zkratkou doc a jde tam ukládat do PDF? a jde tam i Powerpoint a Excel?

Datum: 02.02.15 02:14
avatar

Většinu prací LibreOffice zvládne téměř stejně jako MsOffice. Stáhněte si ji ale přímo od vývojáře, ne ze Slunečnice. Na originálním webu si stáhněte i nápovědu. Šablony můžete používat od OpenOffice i od MsOffice (zdarma).

Ohodnoceno: 1x
 
Od: vvv
Datum: 02.02.15 06:09
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.