Jak přidat registrační okénko na web?

Od: Datum: 31.01.15 14:28 odpovědí: 3 změna: 01.02.15 02:26

Ahoj,chci se zeptat, jak mám přidat takové to registrační okénko na svůj web, kde bude jméno/mail, heslo a znovu heslo (nebo něco v tomto smyslu). Chci aby některé věci viděli jen registrovaní uživatele. Neznáte HTML kód? A případně bych poté potřebovala vědět kód na okénko přihlašování, kde bude jen jméno/mail a heslo...

Děkuji moc :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.15 18:56
avatar

Jen v HTML tohle neuděláte. Můžete si pomoci např Javascriptem, ale v tom případě skrytá informace bude umístěna někde na stránce a jen nebude vidět nebo se přihraje v js, ale vše bude dohledatelné a tedy určitě ne bezpečně schované.

Tohle všechno se dělá v PHP... můžete to nastudovat ;) a pokud chcete registrace ukládat pak přidejte je SQL nebo MySQL (databáze).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: webovky
Datum: 31.01.15 20:35

a kde přesněji bych mohla najít... jak vytvořit ono registrovací okénko? Děkuji

Datum: 01.02.15 02:26
avatar

To "okénko" je formulář. Nastudujte si tvorbu formulářů (zde stačí HTML a CSS) a jejich fungování (tady už budete potřebovat PHP nebo javascript).

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.