Reinstalce OS

Od: Datum: 27.01.15 20:11 odpovědí: 4 změna: 29.01.15 22:19

Čau, můj notebook byl v kritickém stavu (BSOD), tak jsem ho dal do opravny, jenže odtamtud mi dali místo 64bitového Windowsu 32bitový. Mám ASUS, tak se snažím ten 64bitový nainstalovat ze skrytého oddílu, jenže ten se mi při F9 neotevře - mám tam jenom možnost spustit systém. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 28.01.15 15:23

reklamoval bych u opravny - je to chyba, kterou zavinili a musí z toho vybruslit !

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.01.15 18:14

No jo jenže to bude zase několik týdnů bez mašiny :(

Ohodnoceno: 0x

Od: zepe®
Datum: 28.01.15 18:23

no tak stahnout windows z netu to je problém?a nainstalovat číslo použít co je nalepeno na pc štítku

Od: neo*
Datum: 29.01.15 22:19

Ano tak bych to řešil pokud bych nebyl v servisu ,ale pokud to podělají a vlastne dvojnásobně a ještě si vezmou prachy?

Dal bych jim to znovu a s úsměvem řekl ,,Znovu pánové a lépe" Jinak takovích bude víc a nebudou si uvědomovat svou ,,šikovnost". Nebo si tazatel neváží peněz co do opravy dal?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.