Nefunkční tlačítko vložit

Od: Datum: 03.02.13 23:34 odpovědí: 11 změna: 04.02.13 00:49

Už asi dva týdny mi nefunguje tlačítko vložit. Nevím jestli je to problém myši, počítače nebo něčeho jiného.

Když zmáčknu pravé tlačítko na myši tak všechno ostatní funguje/reaguje (vyhledat google, zkontrolovat prvek, smazat, vybrat vše..). Když zvolím "kopírovat", tak to také reaguje, ale když chci zkopírovaný text někde vložit tak nic.když zvolím "vložit" tak se nic nezobrazí(když dám vyjmout, tak to funguje, ale těžko vyjmu text z internetové strany a ani nechci ztratit soubor z pc vyjmutím na mp3).

Docela mi to komplikuje práci na počítači, protože když chci něco zkopírovat, tak mohu pouze tahem a všechno tímhle způsobem zkopírovat nelze.

Prosím pomoc!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.13 23:37

A klávesová zkratka pro vložení Ctrl + V funguje?

doplněno 03.02.13 23:41:

Taky neuškodí vyčistit počítač programem CCleaner, www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/

Ohodnoceno: 0x

Od: cinline
Datum: 03.02.13 23:45

Zkratka i myš fungují na stejném principu. Když na tlačítko pořádně přitlačim, tak to funguje.. Teda u myši to tahle funguje jen výjimečně. Nemyslim si, že tam mám bordel, protože ostatní volby fungují normálně.. Používám pravidelně advanced systemcare.

Od: milanho*
Datum: 03.02.13 23:48

Ccleaner ti vůbec v tomto případě nepomůže! ne že by ho nebylo potřeba, ale v tomto případě je k ničemu... S největší pravděpodobností máte v pc nějaký malware... stáhněte si toto: http://fileforum.betanews.com…ytes-AntiMalware/1186760019/1

Datum: 04.02.13 00:25

Vyčistila jsem a žádné změny. Našlo to sice asi 3 viry, ale tomuhle to nepomohlo

Od: askmenow*
Datum: 03.02.13 23:38

A pokud zkusíte vložit ne pmocí myši, ale tím, že dáte CTRL + V, tak to také nejde?

Datum: 03.02.13 23:54

Fungují občas (jakože spíš ne), když na na tlačítka přitlačim.

Od: milanho*
Datum: 03.02.13 23:42

Tipoval bych že nebude fungovat ani "ctrl+v" ani "insert+shift". Problém myši to neni na 100%. Jedna se o problém v nastavení, možná vir(ale to spíše ne)... zkusím se mrknout, jestli to nejde někde zakázat

Datum: 03.02.13 23:47

Byla bych moc ráda za konkrétnější výpomoc. :)

Datum: 04.02.13 00:08

Snažil jsem se pečlivě přečíst otázku i její doplnění a vyplynulo mi z toho, že tlačítko Vložit nefunguje pravděpodobně proto, že vlastně není co vložit. Takže by bylo na místě se spíše zabývat tím, proč nejde kopírovat a tím vložit do schránky. Pro mě tu chybí docela zásadní informace co, odkud a kam se má zkopírovat. Z některých dokumentů prostě kopírovat nejde.

Ta konkrétnější výpomoc by měla vypadat jak? Že k tobě někdo nakluše a na povel spraví to, co nejsi schopna ani pořádně popsat?

doplněno 04.02.13 00:38:

Tlačítka Kopírovat a Vložit jsou aktivní? Co jsi instalovala mezi tím co to fungovalo a pak nefungovalo? Zkus obnovení systému k datu, kdy to fungovalo. Nepíšeš ani jaký OS používáš.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.02.13 00:22

Cokoliv. Z internetu do wordu, z jedné složky do druhé, ze složky do mp3, z internetu na internet..

Ne, jenom kdyby šlo o něco v nastavení, tak popsat krok po kroku. Počítačům nerozumím, tak moc, jak lidi co mi tu radí (pravděpodobně).

Datum: 04.02.13 00:49

Co to přesně znamená, žě jsou aktivní? Když chci kopírovat tak to mohu zmáčknout, když vložit, tak občas ani na "vložit" nemohu zmáčnout, někdy mohu, ale po zmáčknutí se nic nezobrazí. To si už nepamatuji, protoze jak jsem už psala, občas to funguje a občas ne. Tak sem to nechala být, po čase jsem vyčistila počítač. Používám windows 7 home premium. Jak jsem psala, nerozumím moc počítačům a nevím jaké informace jsou potřeba k vyřešení problému, proto píšu do poradny.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.