Chrome nebo Firefox?

Od: Datum: 27.01.15 17:11 odpovědí: 6 změna: 27.01.15 21:48

Dobrý den, mám nový notebook Lenovo G50-30 s Windows 8.1 s aplikací Bing, no a já nevím jaký prohlížeč si mám vybrat buď Chrome nebo Firefox, já sám nevím, ale zdá se mi lepší Chrome, protože mám iPhone a tam Firefox nejde a kdybych měl na obou Chrome synchronizuje se mi všechno, ale ve spoustu poradnách jsem stejně našel, že radši všichni doporučují Firefox. Poradíte mi?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 27.01.15 17:14
avatar

Manželka má raději Firefox, protože obsahuje aplikaci ke stahování videa z YouTube. Já mám zase radši chrome - ani nevím proč... líp se mi v tom hledá a chatuje...

chrom má zřejmě větší nároky na PC - více ho zatěžuje...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dedoch
Datum: 27.01.15 17:22

Firefox :) nebo ten nový Internet Explorer ve Windows 8 je fajne :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zztop*
Datum: 27.01.15 17:27

Je to o vkusu každého soudruha co se mu líbí a co ne. Mě třeba už roky vyhovuje chrome z důvodu ikonky o mailu a propojení s gmailem, synchronizace záložek na více zařízeních, vzhled a funkce protože už vím kde co je.

Firefox jsem měl taky, ale pak udělali nějakou změnu a ta mě tak naštvala, že jsem ho smazal a nadobro začal používat chrome. Vlastně firfox měl pro mě jedinou dobrou výhodu při hraní Travianu možnost odpojení a následného poslání útoku v jedné sekundě.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: catka
Datum: 27.01.15 17:43
Je to jedno,použij to,co ti bude vyhovovat víc.Prohlížečů jsou mraky,jednotlivě vyzkoušej každý.. Opera,Maxthon,Internet Explorer,Safari,Dragon a tak.Třeba zjistíš že ti bude vyhovovat jiný než ty dva.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.01.15 19:09
avatar

A co tak oba dva Chrome a Firefox. V počítači můžeš mít různých prohlížečů kolik chceš. Já mám nainstalovaný IE, Firefox a Chrome. Nejvíce používám Firefox protože jsem si na něho docela dobře zvyknul a vyhovuje mi. Částečně používám i IE. Chrome používám jen vyjímečně protože až tolik mi nevyhovuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.15 19:25

Ja používam Chrome a pre mňa veľmi dôležitého dôvodu a to,že mi hoci strojovo,ale preloží stránku z akéhokoľvek jazyka do môjho,Inak mám naištalovanu aj Operu,Firefox aj explorer.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.