Notebook- jak postupovat?

Od: Datum: 26.01.15 20:11 odpovědí: 2 změna: 26.01.15 21:58
Dobry vecer vsem .
Predem se omlouvam za diakritiku jelikoz pisi z mobilu
Pred 14 dny jsem inzerovat plne funkcni ntb v superstavu.ozval se mi kupujici ze by chtel osobni odber rikam ze neni problem at prijede .prijel ten den . pozval jsem ho ochotne dovnitr ukazal mi ntb on si vse vyzkousel jeste jsem mu slevil 200 kc ze mi prisel jako fajn clovek. Dnes mi k baraku prijel tento pan ze mel ntb na horach a ze mu prestal fungovat a ze chce okamzite penize zpet . pritom my jsme ntb meli plne funkcni a nikdy nebyl problem. Ja jsem mu rikal ze se nejak dohodnem a on mi rekl ze pokud nechci problemy at vratim hned penize ze kamos rikal ze je to shorele .ze pujde na policii pro podvod. Osobne si myslim ze to ze zimy hned zapnul a tim se to pokazilo.prosim jak se mam branit jezdi mi k baraku a porad vola na muj mobil dekuji honza

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dht*
Datum: 26.01.15 21:26

Před prodejem jste měli sepsat kupní smlouvu, ta by řešila možnost vrácení (nevrácení) peněz při vyskytnutí se vady. Pokud jste prodal ntb. a smlouva byla uzavřena pouze ústně, je na kupujícím, zda si přístroj vyzkoušel. Pokud v okamžiku převzetí přístroj fungoval a kupující zaplatil plnou cenu, je současný stav problémem nového vlastníka. Jestliže by bylo něco vyhořelého, patrně by nefungoval již při převzetí. K závadě tedy došlo zjevně až PO převzetí novým majitelem.

Ohodnoceno: 4x

Od: bukovjanjan
Datum: 26.01.15 21:58
Dekuji za odpoved .Ntb fungoval neprodal bych pokazenou vec . me jde jen o to ze porad vyhrozuje a obtezuje me.ntb normalne fungoval za to dam ruku do ohne nechal jsem ho jeste pred nim 20 minut zapnuty at vidi ze funguje a vse si vyzkousel. Kazdopadne diky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.