Microsoft a meilová schránka

Od: Datum: 25.01.15 16:10 odpovědí: 2 změna: 25.01.15 18:22
avatar

Zdravím, již mnohokrát zde byly rady velmi cenné, a teď ještě prosím poraďte. Mám nainstalovanou Operu a jelikož jsem byly zvyklá na explorer, nainstalovalyi Explorer 11, docela to jde, nyslím si, že ještě rychleji jak ta opera. Mám ho i na ploše, a když kliknu, tak se hned dostanu na seznam a meilovou schránku, kde zadám heslo a je to. Jsme na počítači zaregistrovaný 2 já a mnžel, ale zkoukla jsem přes jeho přihlašovací heslo, zda to má také, tak na ploše ne, ale v menu start jsem klikla na Int. explorer 11 a naběhla tabulka, Od Microsoftu, kde na mě chtěly heslo a mail. adresu, zadala jsem ale nebere to, stále mi to upozorňuje na založení nového účtu, ale to nechcem, Jak to udělat a by INt. Explorer spolupracoval se seznamem a meil. schránkou? Já to má v pohodě, ale u manžela stále nějaký Microsoft. Tak díky. Ani nechceme OUTLOCK, který nabízejí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.15 17:27

Přijde mi to celé zmatené, ale po několikátem přečtení asi chápu. Není chyba v tom že vy máte domoskou stránku seznam.cz a manžel ne? To lze změnit v nastavení prohližeče, nebo jednoduše přepsat pole adresy na seznam.cz a pak jen kliknout dole na nastavit seznam jako domovskou stránku.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.01.15 18:22
avatar

A manžel chce změnit domovskou stránku? Požádal Vás o to? Podle mne byste mu měla nechat nastavení, které mu vyhovuje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.