Pomalé načítání youtube(videa)

Od: Datum: 25.01.15 02:33 odpovědí: 2 změna: 26.01.15 16:19

Zdravím mám problém který začal ,když jsem si chtěl otevřít odkaz(obrázky koloběžky)od uživatele PORADTE.CZ v rubrice automoto-koloběžka benz.-elektr.za 1 se to vůbec nenačetlo a 2 když jsem šel na youtube tak dlouze se vyplnujou obrázky videií,které stejně nejdou spustit.Mail,seznam.cz nebo i poradte.cz funguje,ale o něco pomaleji než jsem zvyklí.Co mám dělat notbook mám firemní-musím ho dát do stavu jaký byl předtím!Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.01.15 13:49

Dobrý den, mohlo by pomoci vyčistit prohlížeč (od cookies a také mezipaměť). Zdravím!

P.S. Jaký tam máte prohlížeč? Zkoušel jste to i v jiném?

doplněno 26.01.15 16:29:

Do opravny nemusíte - jenom se trochu snažit něco naučit. Podívejte se viz odkaz a snad se Vám to podaří vyčistit. Zkuste také spustit antivir (pokud tam nějaký máte). Mohl by i pomoci program CCleaner, ale ten se musí instalovat a to asi nedáte.

https://napoveda.linkedin.com/app/answers/detail/a_id/10735/~/vymaz%C3%A1n%C3%AD-mezipam%C4%9Bti-cache-a-soubor%C5%AF-cookie http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.01.15 16:19

BENE Zdravím,prosím o pomoc notbook je pomalejší jak jsem zminoval.Stránkám trvá než naskočej videa vůbec.Prohlížeč mám Internet Explorer.Něco málo jsem mazal v oblíbených položkách historii(hvězdička vpravo nahoře),a stejně nic.Přes počítače jsem analfabet.Jiny prohlížeč nemám.Tato zavada se projevila z ničeho nic,Jak jsem už uvedl tak jen obrazek od uživatele poradte.cz.od té doby to mám.Mám obavy ,že jsem dostal nějakého trojského koně který se projevil,až ted.Na netu si pouze prohlížím či dívám na videa,ale nic nestahuji.Mám zajít do opravny?Kolik by stálo tzv.vyčistit notbook.

Děkuji

doplněno 26.01.15 16:34:

Hned se nato podívám.Snad to pujde otevřít.Děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.