Číslování stran

Od: Datum: 23.01.15 14:44 odpovědí: 2 změna: 23.01.15 15:33

Hezký den, již docela klouho si hraji s číslováním stran. B práci mám úvod a anotaci, které se nečíslují a potřebovala bych to číslo - tedy o 1 dostat až na tu stránku po těch uvedených.Děkuji za pomoc Týna


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.01.15 14:57

Rozdělte si dokument na dva oddíly. Vložení oddílu je na kartě Rozložení stránky, pak můžete mít v každém oddílu jiné záhlaví a zápatí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 23.01.15 15:33

doplním předchozího rádce hlavik: přejdete do oddílu, kde chcete začít číslovat od začátku, kliknete na záhlaví a zápatí na Formát čísle stránek a tam se můžete rozhodnout, jestli bude Číslování stránek Pokračovat z předchozího oddílu (což je výhodné, když máte dlouhý text rozdělený na víc oddílů, třeba velkých kapitol) nebo Začít od... a tam si zvolíte, od jakého čísla stránek chcete číslovat.

Jak píše předchozí rádce hlavik, v každém oddílu můžete mít jiné záhlaví a zápatí a číslovat stránky třeba i v prvním úvodním oddílu, který přímo nesouvisí s textem, ale protože má víc stránek, je dobré je také nějak číslovat. Atd.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.