Kvalita zobrazení notesu, IPS

Od: Datum: 21.01.15 10:41 odpovědí: 6 změna: 21.01.15 15:57

Ahoj, pokukuju po těhle dvou notesech. U Aceru velice oceňuju IPS panel. Vážně je IPS o tolik lepší v zobrazení grafiky? Tohle by rozhodlo...Zkušenost s IPS a u Aceru..?

http://www.hpmarket.cz/produc…id=CNur2I7lpMMCFQUHwwodyloAqg

http://www.czc.cz/acer-aspire…225tkk-cerna_2/163533/produkt

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: je
Datum: 21.01.15 12:21

Prosím vás, je úplně jedno, zda to má IPS. To je tak podružný parametr u notbooku, že na základě něho vybírat notes je nesmysl.

Ohodnoceno: 0x

Od: mirazbrna
Datum: 21.01.15 12:38

Pro mě podružný není, jen mě zajímá, jak kvalitní je u zmíněného aceru:

Od: honz
Datum: 21.01.15 13:02

Žádný rozdíl mezi běžným dispejem u ntb Acerem a IPS Acerem při práci nepoznáte.

Datum: 21.01.15 13:29

No ale jak je možné, že rozdíl s ips a bez je na tom videu tak obrovský? Ten panel bez IPS vypadá, jako kdyby ho vyráběl někdo ještě za druhé světové.

Datum: 21.01.15 14:47

To je omyl, dřív se tak strašné TN displeje jako mají některé dnešní notebooky ani nevyráběly. Rozdíl mezi obyčejným TN a IPS je u notebooku hodně znát. Pokud to nemá být notebook pouze na práci, určitě IPS. Doporučuji projet při výběru recenze na www.notebookcheck.com

Datum: 21.01.15 15:57

Takze IPSko jasná volba. No problém je, že recenzi na ten Acer, co odkazuju v dotazu jsem nenašel. Vždycky se nějaká čísla liší, takže se jedná o jiný notes.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.