Nové smluvní podmínky na Seznamu?

Od: Datum: 20.01.15 14:33 odpovědí: 9 změna: 21.01.15 14:57

Když chci otevřít mail, požaduje to na mě odkliknout nové smluvní podmínky, mohu to odkliknout?

Mám dva maily na seznamu a požaduje ten jen jeden, já to nechápu, vy jo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.15 14:35
avatar

mám u něj jeden mail a ten to požadoval. Byl jsem na Seznam.cz nebyl tedy důvod to nepřijmout... žádnou podlost jsem v tom nehledal. :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 20.01.15 14:37
avatar
Odklikněte to v klidu.Můžete se poté ještě přihlásit pod vaší adresou na jiné stránky,máte to tam jasně psané.Proč to seznam udává pouze na jednu z vašich adres? Asi proto,že jste tatáž osoba...
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.15 15:36
avatar

to bych měl k účtům na Seznamu doplňující složitější dotaz: založil jsem si (asi předloni) dva účty: ten první se (kromě toho, že požaduje odkliknutí nových podmínek) chová jako vždycky (dá se normálně otevřít, jsou na něm maily), ale když jsem se přihlásil (pochopitelně pod správným jménem a heslem) na ten druhý (bylo to přihlášení, ne registrace), tak se mi otevřel fungl nový účet - nic na něm, kromě úvodního vítacího mailu k nově zřízenému účtu, nebylo (na tom starém pochopitelně nějaké maily byly) - nechápu... (možná jsem ten druhý dost dlouho neotevřel, nic víc mě k tomu nenapadá; a přiznám se, že jsem podmínky Seznamu nestudoval) - zatím (po pár desítkách minut) se to chová pořád stejně - první účet beze změny, druhý nově dnes otevřený... - napadá někoho vysvětlení?

doplněno 20.01.15 15:46:

P.S. ten druhý (v podstatě zmizelý a nově vytvořený) účet byl provázaný s fb - tj. byl založený kvůli registraci na fb (ale pozdějc jsem z něj možná výjimečně nějak komunikoval), účet na fb mi snad funguje normálně...

doplněno 20.01.15 17:28:

aha, dík za odpověď - no, názorný příklad, že občas je dobrý přečíst si podmínky...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aala
Datum: 20.01.15 17:09

Do e-mailové schránky je potřeba se přihlásit nejpozději po šesti měsících. Pokud to neuděláte, nemusíte se sice znova registrovat, ale schránku naleznete bohužel prázdnou, jako po nové registraci - viz smluvní podmínky:

5.3. Provozovatel si vyhrazuje právo vymazat uživatelský účet Uživatele, který se po dobu delší než 6 měsíců nepřihlásil do systému žádného ze Serverů. Uživatel bere na vědomí, že po uplynutí této doby může být jeho uživatelský účet uvolněn pro případnou registraci jiného Uživatele.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: aala
Datum: 20.01.15 17:04

Nové podmínky budou platit od 1.2.2015 a uživatelé jsou podle mě k přistoupení k nim vyzýváni postupně. Nemůžu souhlasit s názorem wamp, že pokud má někdo dva maily, dostane tuto výzvu pouze jednou – Seznam přece nemá jak zjistit, že se jedná o tutéž osobu.

Zde k nahlédnutí nové podmínky: http://napoveda.seznam.cz/cz/…traci-uzivatelu-1-1-2015.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: biba
Datum: 21.01.15 08:20

Tak včera jsem odklikla nové podmínky, abych mohla do emailu a dnes je to tam zase! Nedostanu se po zadání hesla do emailu dokud jim to zase neodkliknu, máte to někdo také tak? A není to nějaký vir? Druhý email otevřu normálně.

Od: hm®
Datum: 21.01.15 09:16
avatar

Jak, nedostaneš? Tam je přece zaškrtávátko (jako potvrzení souhlasu) a pak tlačítko pro pokračování. Když nezašktneš a jen odklikneš (tlačítko), tak jsi nepotvrdila souhlas. Proto ho příště nabídnou zas.

Aspoň tak se to zobrazilo mně.

doplněno 21.01.15 09:42:

Aha. Mě zmátlo, že píšeš "abych mohla do mailu". Abys mohla do mailu, musíš "odkliknout" jen to tlačítko (i bez odsouhlasení podmínek), tak jsem předpokládal, že vlastně píšeš o něm.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: biba
Datum: 21.01.15 09:22

a to jim mám jako po každém zadání hesla odsouhlasit nové podmínky? Vždyť píšu, že jsem jim to odklikla už včera,

ale dnes je tam ,, zaškrtávátko ,, zase.

Datum: 21.01.15 14:57
avatar

Pročtěte si nové podmínky (určitě tam na ně máte odkaz). Pokud s nimi souhlasíte, odklikněte souhlas. Pokud nesouhlasíte, zrušte účet a založte si jiný u poskytovatele, jehož podmínky Vám budou vyhovovat.

Začněte přečtením nových podmínek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.