Windouws 7 aktualizace

Od: Datum: 20.01.15 09:00 odpovědí: 7 změna: 22.01.15 12:37

Zdravím. Prosím poraďte mi jsem z toho již oopět na nervy.. mám starší stolní počítač, Měla jsem op. s. Staré xpéčko, prohl. explorer.. Jelikož nebyl podporová, ale přesto stále dobře fungoval, přesto jsem se dala ukecat a známý mi nainstaloval verzi WINDOUWS 7 . Začaly problémy, vždy když počítač vypnu, tak se začnou stahovat nějaké akzalizace a instalace , trvá to asi 3 hodiny, a počítač nelze ani vypnout. Připadá mi to nějaké divné, a ráno při zapnutí se zase objeví hláška, že se počítač konfiguruje? Co to proboha je? Skoro nemohu s počítačem pracovat. Velice mě to zdržuje, děla si co chce. U Xpéčka toto nebylo, proběhla UPDATE asi 5 minut a byl klid.Skoro mám chuť to vyhodit oknem a dát zpět staré XP. Měla jsem tam prohlížeč Mozillu, a docela fungoval. Teď mám novou i starou operu Google, a je to stejné. Poraďte mi prosí, známý který to instaloval, říká, že je to tak u WINd. 7, ale mě to tak nepřipadá. . díky

doplněno 20.01.15 09:04:

Ještě prosím na mou otázku, když se takhle instalují a aktualizují Windouwsy 7, nemá to vliv na spotřebu el. enrgie? Kolik žere takový počítač, a není tam při těch instalací více spotřeba? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.15 09:09

pokud to je po instalaci Win 7 krátkou dobu, dochází ke stažení aktualizací párkrát po zapnutí, následně při vypínání to dělá to, co popisujete; a když se jedná o starší PC, je to trochu pomalejší, ale po pár dnech bude po problému, bude to fungovat podobně, ak XP...na starší PC je vhodnější Win 7 Home, OS méně zatěžuje počítač než Profesional...

doplněno 20.01.15 09:30:

ono po instalaci Win 7 je těch aktualizací přes 200! tak to nějakou dobu trvá...postupně to stáhne Service Pack 1 a další ...pár informací, jak se to dá taky udělat je níže

http://windows.microsoft.com/…-windows-7-service-pack-1-sp1

jinak během aktualizací je spotřeba podobná jako při běžné práci, monitor můžete mít třeba vypnutý...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.01.15 09:56
Tak nějak to je. V neděli jsem instaloval sedmičky s SP1 a stahovalo si to 196 aktualizací. Bratru skoro 1GB dat.
Zkrátka po čistý instalaci to pár dní trvá, než bude vše jak má být.

Datum: 20.01.15 10:12

Díky moc, je pravda, že op. systém W.7 je nainstalován krátce, takže proto asi ty dlouhé instalace a aktualizace snad se to zklidní, docela mě to rozhodilo, . Díky všem, kteří se podílejí na odpovědích, díky..

doplněno 20.01.15 10:17:

ještě prosím, zda se tyto instalace a aktualizace mohou provádět i při vypnutém počítači, nastavila jsem aktualizace na jednou týdně v sobotu, určitou hodinu, myslíte, že to funguje? je to v nastavení ve startu, tak mi bylo řečeno a dokonce jsem to i našla. Na statrá kolena, se toto vše učím, a dělá mi to někdy opravdu problém. Ale počítač mám ráda, jelikož nikam nevycházím, je to moje jediná radost. proto ještě jednou díky všem, za rady. Dokonce jsem našla info o systému je tam napsáno WINd. 7 ULTIMATE, pack 7 atd.

Datum: 20.01.15 19:09

pokud bude PC vypnuté, tak stažení aktualizací neproběhne...ani instalace, nezáleží na vašem nastavení, že v sobotu atd...jinak platí příspěvek slava níže

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.01.15 18:13

Vo Windows 7 sa dá nastaviť,že si aktuálizácie posťahuje no neinštaluje ich hneď,len vás na lište upozorní,že sú k dispozícii,Naištalujete si ich ako vám vyhovuje a dáte reštart,ktorý sa tiež dá nastaviť.

Od: jarinm6*
Datum: 22.01.15 08:31

Zdravím :) Bylo by dobré si udělat za jeden den čas, a spustit windows update.až by to nainstalovalo, tak znovu kliknout na hledání aktualizací a stále znovu a znovu dokud se vše nestáhne... Jinak pokud počítač znatelně zpomalil, tak bych uvažoval přejít na windows XP zpět... je sice pěkné že windows 7 má stále aktualizace a známý ho nainstaloval...ale pokud váš počítač je starší, tak záleží jaký má procesor a kolik MB RAM... Stačí se podívat do Ovládacích panelů a kliknout na ikonku Systém...Zobrazí se parametry počítače. Windows 7 běží nejlépe když má RAMKA 2000MB (2GB) a víc

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.01.15 12:37

Zdravím, moc děkuji za Vaši odpověď a ještě jednou všem, opravsu mi to moc pomůže se v tomto systému vyznat. Tak jsem najela na tu informaci systému a opsala tytto údaje. PROCESOR - INTEL PENTIUM 4 CPU 2,00 gHz 1,99 gHz nainstal. paměť /RAM/ 1,00gB sevice pack 1 stačí to? Co je to konfigurace? Dělá to když počítač zapnu. Díky ještě jewdnou budu vděčná za koždou informaci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.