Samovolné vypínání a zapínání externího disku

Od: Datum: 19.01.15 12:18 odpovědí: 3 změna: 20.01.15 00:17
avatar

Mám pevný disk Toshiba Canvio 3T a mám s ním problém, že se sám vypíná a pak zase naskakuje zpět..Například při sledování filmů, kdy Vám to 10 vypne (myšleno software) a pak zase naběhne zpět je více než otravný..

Bohužel je to záhada...asi by měla firma Toshiba udělat aktualizaci software a problém vyřešit..Uměl by někdo popsat, co je toho příčinou?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 19.01.15 12:27
avatar

trochu nerozumím popisu - 10 vypne, myšleno software...

Buď se vypíná HW - jako že se odpojí (např díky studenému spoji v konektoru...) nebo je chyba v SW - tj. vše fyzicky funguje, ale jakoby se odpojí od základní desky ...

To první může znamenat chybu HW - tj. studený spoj, závada v HD, závada v připojení...

To druhé může znamenat závadu na přijímači - TV-PC případně bezpečnostní odpojení před kritickým kiksem

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.01.15 13:23
avatar

Pokusím se to vysvětlit co nejpodrobněji.Je to externí data storage pevný disk 3 terabajty kde mám uloženy video složky.Spustím přehrávání video file a sleduji film, netrvá to někdy příliš dlouho a software toto sledování videa vypne; resp. připojení tohoto externího disku k počítači a naběhne na počítači opět s tím že se musím proklikat a otevřít tento externí disk a znovu spustit tuto video složku a pokračovat ve sledování filmu.Toto se stane třeba i 10x za celou dobu sledování filmu..Znamená to že tento výrobek je zralý do opravny?

Od: luha®
Datum: 20.01.15 00:17

Podobně se choval můj externí HDD, když jsem na něj uložil (přidal) obnovovací složku po PC. Uložte si soubory jinam a disk zformátujte.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.