Vyskakuje okno brightness

Od: Datum: 16.01.15 17:24 odpovědí: 5 změna: 31.01.15 18:06

Prosím, může mi někdo pomoc, najednou mi začalo vyskakovat okno Brightness. Jde to někde vypnout? Mám obrazovku ASUS a windows 7, jestli to pomůže... Prosím o polopatickou odpověď.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.01.15 01:57
avatar

Dobrý den, na polopatickou odpověď je asi málo informací. Kde Vám to okénko vyskočí?

Je to ve hře, na Ploše, v nějakém programu nebo při prohlížení internetu? Nenastavoval jste někde něco? Nebyla nějaká aktualizace nebo instalace? Nešlo by zde vložit obrázek obrazovky s tím okénkem? Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.01.15 13:09
avatar

Zdravím. Jak jste vyřešil to naskakovací okno BRIGHTEES? Mám stejný problém, nejde to odstranit. A ještě mi při vypnutí počítače opět naskakuje tabulka non signal WGA co s tím na manuálu není návod jes se toho zbavit. díky. ozvěte se mi, zda-li máte řešení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: danielasin
Datum: 30.01.15 18:08

Zkoušela jsem všechno možné, dostala jsem se až na nastavení monitoru a tam jsem to nějak všechno přezkoušela a snažila se instalovat znova rozlišení monitoru a všechny ty kategorie, které tam byly, ale nejsem si jistá, že to bylo ono...ale hlášení zmizelo...ovšem asi po týdnu mně začala hláška znovu vyskakovat. Všimla jsem si, že chce po mně PC aktualizaci grafické karty Ndivia, to jsem udělala a okno neskáče. Tak nevím, jestli jsem Vám pomohla...ale myslím, že vina byla na straně aktualizace té karty.

Datum: 31.01.15 09:06
avatar

zdravím. to okénko s individia mám dole na liště, jak se to aktualizuje, včera ten brightes nevyskakoval a dnes ráno opět, s monitorem jsem si hrála, je tam vše anglicky, moc se v tom nevyznám, skáče a ptrobíhá ta nabídky velice rychle, již si nevím rady. co s tím? díky.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: danielasin
Datum: 31.01.15 18:06

Hezký večer. Stačí na ikonu kliknout a dát zkontrolovat aktualizace a pokud tam nějaká aktualizace je, tak to samo nabídne k aktualizaci, mně to obvykle hlásí stáhnout nový ovladač.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.