Jak vyjmout část filmu z DVD?

Od: Datum: 16.01.15 16:42 odpovědí: 4 změna: 17.01.15 00:54

dobrý den

mám plnohodnotné DVD z jedním svým filmem. Potřeboval bych z toho filmu vybrat z ruzných části asi 10 minutových malých videí a uložit asi do avi. To pak potřebuji nahrát na youtube a umístit na svuj web ty minutové záběry.

V čem prosím Vás to nejlepe,nejrychleji zvládnu? na kvalitu si nijak nepotrpím, jde mi o to vybrat jen pár vteřin a uložit ten výběr. Nechci kvuli tomu ale instalovat zbytečně složité programy. jestli pomuže mám Win XP

děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.15 17:55

současí Win XP by měl být program Windows Movie Maker, jednoduchý video editor, moc funkcí neumí ale stříh zvládne a ovládání je taky celkem jednoduché i naprostý lajk to pochop během 5 minut.

doplněno 16.01.15 21:56:

Tak,

v tom přápadě nezbývá, nic jiného než stáhnout program. Napadá mě z hlavy třeba Shotcut, ten mi přišel jako celkem fajn a jednoduchý program.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.01.15 19:02

jenže v movie maker nejde mi otevřít DVD :(

Od: ben®
Datum: 16.01.15 22:41

Dobrý den, zkuste program Avidemux - je v češtině a poměrně jednoduchý. Raději pracujte s kopií toho videa, kdyby se to nepovedlo, aby zůstal originál. Zdravím!

http://www.slunecnice.cz/sw/avidemux/

Od: luha®
Datum: 17.01.15 00:54

Pomocí VLC přehrávače lze jednoduše film nahrát do PC bez ztráty kvality. Pak bych použil Freemake videoconverter - vystříhne nepotřebné části a pak zkonvertuje výsledek střihu.(v nastavení konverze je vhodné zadat čvercové pixely pro požadovaný rámeček).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.