YouTube player na PC?

Od: Datum: 14.01.15 21:02 odpovědí: 4 změna: 14.01.15 21:44

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nezná nějaký program, který by dokázal přehrávat videa z YouTube. Našel jsem jenom YouTube Player, ale ten je pouze pro Visty a Windows 7, já mám XP.

Předem díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.01.15 21:20

Ahoj moc nechápu vaší otázku takže by to chtělo srozumitelněji napsat, alespoň proč nebo na co potřebujete player když máte prohhlížeč. Jediný důvod mě napadá že by jste to chtěl používat v multimedialnim centru pro tyto pripady je lepší toto rozhraní https://www.youtube.com/tv#/ . Jinak napovězte a třeba se najde lepší odpověď :)

Ohodnoceno: 0x

Od: vojta9
Datum: 14.01.15 21:32

Jednoduše, protože se mi video zasekává. Byl jsem donucen změnit prohlížeč, protože starý se nějak pochroumal. A v tom novém prohlížeči se mi to seká, což v tom starém nedělalo.

Datum: 14.01.15 21:37

Konkrétněji už to nejde?

Když se pochroumá prohlížeč, tak jej lze odinstalovat a nainstalovat znovu. Při sekání videa bych spíš hledal chybu v internetovém připojení.

Ohodnoceno: 0x

Od: vojta9
Datum: 14.01.15 21:44

Samozřejmě jsem ho už několikrát zkusil přeinstalovat, ale pořád nic. S tím sekáním je podle mě způsobeno ani ne tak připojením, ale tím, že můj počítač rozhodně nepatří k těm výkonným, i přesto na něm videa ve starém prohlížeči šla.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.