Jednoduchá možnost

Od: Datum: 12.01.15 20:35 odpovědí: 3 změna: 12.01.15 23:42

Zdravím. Existuje nějaký program, který dokáže jednoduše zobrazit a opravit texty, kterých je neskutečné množství v jednom textovém dokumentu? (např. u formátu SRT)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.15 20:45

Dobrý večer,

MS word podporuje formát .srt a jeho součástí je i pravopisný slovník, který lze i upravit podle potřeb a nabízí i automatické opravy nebo návrh na opravu, to vám nestačí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vojta1996
Datum: 12.01.15 22:39
To nevím. Ale mám hlavně namysli třeba to, když tam je napsané např. Good Bay (s mezerama). A to několikrát za sebou. A já hledám něco, abych v tom měl lepší přehled.
Datum: 12.01.15 23:42

SRT je obyčejný textový soubor, takže by ti stačil nějaký textový editor. A s více dokumenty najednou umí pracovat např. Notepad++ nebo PSPad. Oba programy dokumenty zobrazují ve formě tabů a minimálně v Notepad++ funguje vyhledávání ve všech otevřených dokumentech, ve všech dokumentech v nějaké složce... To samé umí s nahrazováním slov. Předpokládám, že PSPad to zvládá také.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.