Jak nastavit délku přihlášení na počítač?

Od: Datum: 12.01.15 19:59 odpovědí: 4 změna: 14.01.15 19:53

Jsem absolutní laik.Na počítači zvládám internet,maily, Skype, ale nepouštím se do jakéhokoliv nastavování či manipulace s počítačem.Je možné mi poradit, jak mohu změnit časový limit pro obnovení hesla? Nastaveno je to jen na 5 minut a já stále musím znovu a znovu zadávat heslo .

Děkuji za radu.rujet


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.15 20:27

Dobrý večer,

trohu se ztrácím v dotazu, obnovení hesla je úplně něco jiného než asi myslíte, obnovení hesla se provádí, pokud neznáte svoje heslo, ať je to obrázkové nebo znakové nebo dotykové. Předpokládám, že chcete jen prodloužit nebo vypnout možnost přihlašovat se na svůj účet v PC, pokud od něj na chvíli odejdete.

Nevím co máte za OS, takže težko radit. Všeobecně, ale platí pravým tlačítkem myši na plochu - přizpůsobit - sporič obrazovky - odškrnout možnost zobrazení přihlašovací obrazovky nebo prodloužit spořič, případně dole kliknout na možnosti napájení, kde je možno i nastavit zčernání obrazovky po určité době.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.01.15 11:20

Dobrý den,

opravdu Vám děkuji za odpověď, ale správně by měla otázka znít:jak odstranit zamykací obrazovku na Windows 8. Nejde mi ani nastavit spořič.Vždy se vrátí na nastavenou 1 minutu i když nastavím jiný interval. A samozřejmě se musím znovu přihlásit.

Prosím o radu.

Datum: 14.01.15 15:49

Dobrý den,

zamykací obrazovka se odstrání viz. můj 2. odstavec v prvním příspěvku, to polčko vám taky nejde odškrtnout?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 19:53

Dobrý den, povedlo se.

Mockrát děkuji za trpělivost.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.