Jak zrušit pamatování hesla v prohlížeči

Od: Datum: 09.01.15 15:20 odpovědí: 8 změna: 01.08.15 17:36

Prosím poraďte mi, jak mám zrušit automatické pamatování hesel na vlastním prohlížeči Seznam.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: loki®
Datum: 09.01.15 15:45

Seznam.cz je webová stránka. Internetový prohlížeč je program, kterým se prohlíží. Musíte napsat typ programu, kterým "chodíte na internet" (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera..)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.01.15 15:49
Seznam má už i "svůj" prohlížeč.
doplněno 09.01.15 16:35: Netuším, ale tipuji FF a nic dobrého jsem na něj neslyšel.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.01.15 15:53

Máte pravdu... ... stahuji, instaluji... že by zase nějaká odnož Chrome?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.01.15 20:30

Běží na open source jádru Blink od Googlu a žádné pochvalné recenze jsem zatím nezaznamenal. Spíš hlášky typu "jé fullscreen Seznam Lištička". Mě to přijde jako Chrome s minimalistickým skinem, s nemožností měnit výchozí stránku, bez podpory doplňků (kdyby alespoň adblock). Naprosto zbytečný kus software. *bzum*

Datum: 09.01.15 16:01

Tak:

Ohodnoceno: 3x

Datum: 09.01.15 16:49

nevím jak jinde, ale v normálním exploreru otevřete menu Tools (Nástroje) a vyberete první položku shora. Uvidíte takovouto tabulku, ve které vyberete co se má smazat.

Od: pastucha
Datum: 01.08.15 17:35

Jak zrušit pamatování hesla v prohlížeči!

Od: pastucha
Datum: 01.08.15 17:36

Jak zrušit pamatování hesla v prohlížeči! Google Chrome

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.