Net rozbočka

Od: Datum: 04.01.15 18:04 odpovědí: 6 změna: 15.01.15 11:38

mám na střeše wifi anténu, na půdě rozbočka k ostatním sousedům, doma rozbočka asus rt-n10 (bezdrátově posílá net do TV a notebooku, kabelem do PC), každý den mám výpadky, musím i několikrát odpojit napájení rozbočky asus rt-n10 ze zdi než net začne zas fungovat. může být chyba v síťové kartě? nějaká rozbočka co zaručeně funguje nepřetržitě bez rozpojování/restartování? dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.15 18:10

o jaké rozbočce mluvíte, to je bezdrátový router, zkuste na něm nastavit jiný vysílací kanál a nebo snížit rychlost přenosu, jinak wifi routerů jsou na trhu stovky

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.01.15 18:11

Já bych nahrál do rozbočky, tedy routeru, nahrál nový firmware, jestli by to nepomohlo. Pokud ne, tak bych si někde půjčil jiný router na zkoušku a nebo si koupil rovnou jinej. Stojí to pár stokorun.

Osobně mám Asus W500 už asi šest let a jde stále bez větších potíží. Jen jednou byly ve zdroji nafouknutý kondenzátory, tak jsem sehnal podobný a jde to zase dál.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.01.15 16:17

pomohlo někomu v této situaci jednoduše vyměnit adaptér? dík

Od: rv
Datum: 12.01.15 19:05

Samozřejmě. A právě u ASUS WL 500GP. To je první, co u nefunkčního přístroje kontroluji.

Datum: 12.01.15 22:53

Já bych ve vašem případě také skusil vyměnit adaptér, je to častá "závada"...

Datum: 15.01.15 11:38

přjde mi že ty výpadky jsou skoro vždy jen když je na wifi připojen i notebook, když jede net jen v PC (připojeno kabelem z routeru) je vše ok. nějaké nastavení změnit v notebooku? dík

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.