PC- nejde zvuk, sháním kabel

Od: Datum: 04.01.15 13:47 odpovědí: 5 změna: 04.01.15 17:10

Dobrý den, hledám radu. Koupil jsem si repro k PC a to konkrétně:

Genius Home Theater SW-HF 5.1 4600

Reproduktory mají vzadu tyto vstupy: viz obr. 1 (repro)

U reproduktorů nebyl kabel pro 5.1. Jde o to, že mám připojeno pouze na malý cinch do PC a výstupem jsou 2 velké cinche. Bohužel mi jde zvuk pouze do centrálu a subwoferu. Ostatní 4 repro nehrají.

Hledám kabel podobný tomuto, ovšem potřebuji 3 malé cinche do zvukové karty PC. Nevíte, kde ho mohu sehnat, nebo poraďte prosím, přes jakou "redukci" by šlo PC propojit tak, aby hrály všechny reproduktory.

Foto kabelu, který také nejde použít do PC: (MOŽNÁ BY POMOHLA URČITÁ REDUKCE – PŘEVODNÍK) - viz obrazek 2 kabel 1

FOTO KABELU, KTERÝ BY URČITĚ FUNGOVAL, ALE NEMOHU HO NIKDE NA INTERNETU KE KOUPI SEHNAT - viz obrazek 3 kabel 2

Velice děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stenlycich*
Datum: 04.01.15 14:03

Zdravím asi budete muset koupit 3x tady tu http://www.conrad.cz/speaka-p…3-5-mm-2-x-cinch-10-m.k325067 ale cena je hrozná ještě se pokusím kouknout jinde.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.01.15 14:09

asi vás ošulili, já měl u starší sestavy (předchůdce této) v balení hromadu propojovacích kabelů, no tak si kupte na každý výstup kabel zvlášť ne? http://www.ab-com.cz/digitus-…ak-510300-015-s-_d407959.html

Ohodnoceno: 3x

Datum: 04.01.15 15:46

hehe, jak jednoduche, to me nenapadlo 3x po 1...

hm diky za dobrou radu

ted jeste, abych to do te zvukovky dal dobre... barva na zvukovce = vstup do reprosoustavy

Datum: 04.01.15 16:51

Než seženeš kabel, přepoj ty dva cinche do MP3 nebo GAME a budou (resp měly by) ti hrát všechny reproduktory.

Od: stenlycich*
Datum: 04.01.15 17:10
potom ještě prosím pohlídat zapojení většinou je na jednom jack výstupu 2x přední repro, na dalším 2x zadní repro a na posledním 1x centralní repro + subwoofer ale to se dá testovat pokus omyl a znova.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.