Nefunkčnosť PC s Epson AcuLaser CX17

Od: Datum: 03.01.15 22:05 odpovědí: 1 změna: 06.01.15 15:37

Mohol by mi niekto poradiť? Moja tlačiareň prestala pracovať s PC. tlačiareň my doposial pracovala no v určity moment prestalo to fungovat. Kabel prepojovaci je dobry/skušal som ho na inej tlačiarni/.Kopirovanie mi ide, aj cez usb-čko mi to ide, no cez kabel mi PC nereaguje na pripojenie tlačiarne. Dufam, že mi niekto poradi. Ďakujem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 06.01.15 15:37

Máte to tu docela těžce popsáno, člověk by i rád poradil, ale tak nějak nechápe popis :).

Jestli chápu správně - multifunkční tiskárna skenuje bez problému, ale tisk nefunguje. Kopírování je ok, ale při příkazu "Tisk" nereaguje.

Zkontrolujte si tiskovou frontu - může tam být jeden dokument s chybou a dokud ho nesmažete, snaží se tisknout právě toto. Také můžete před přeinstalací zkusit ccleaner a vyčistit si různé špíny, vč. antiviru (nejlépe po restartu PC) - zřejmě to nepomůže, ale určitě neublíží :).

No a jestli není vir ani zacpaná fronta, pak bych doporučil přeinstalaci.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.