Zarážky na textu

Od: Datum: 03.01.15 16:29 odpovědí: 1 změna: 03.01.15 18:14

chtěla jsem se zeptat - když píši text, tak se mi njak podařilo na horní liště vytvořit spoustu zarážekl a myslela jsem si, že je smažu, ale s každou smazanou se objevuje nová.

Neví někdo, jak z toho?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.15 18:14

Tak si trochu zavěštím. Předpokládám, že je to v textovém editoru typu MS Word.

1. Je to nastavené v odstavcovém stylu. Změňte styl nebo vytvořte nový odstavcový styl a po označení odstavce zvolte správný styl.

2. Je to nastavené lokálně u toho odstavce, tj. aplikovaný styl má první řádek bez zarážky, ale asi omylem jste se zarážkou pohnula, a pak se to použije v následujících po sobě jdoucích odstavcích. Klepněte na odstavcový styl, který je správně, aby se zarážka zrušila.

Pokud se 1. bod nebo 2. bod aplikuje na odstavec, pak se stejné nastavení odstavce použije v následujících po sobě jdoucích odstavcích.

doplněno 03.01.15 18:32:

poslední věta:

...použije v následujících po sobě jdoucích odstavcích, které nově vytvoříte.

doplněno 03.01.15 19:12:

ještě dejte pozor, v kterém odstavci máte kurzor, když vkládáte nový odstavec. Umístíte-li kurzor na konec opraveného odstavce tj. před znak symbolizující konec odstavce "Enter znak", pak bude použije toto nastavení odstavce pro ty následující.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.