WinFast PVR2 -cannot find video capture devic

Od: Datum: 02.01.15 21:22 odpovědí: 4 změna: 03.01.15 11:25

Dobrý večer. Potřebovala bych zase radu odborníků. Na počítači (Win 7 home premium) používáme WinFast PVR2. Začali jsme na vistách pak nám nainstalovali Win7 a mám dojem že v té době winfast přestal fungovat a podařilo se zprovozbit windows media center. Pak ze záhadných důvodů přestal fungovat media center a rozjelo se winfast. Ale teď nefunguje ani jedno. Předevčírem se po startu objevila hláška : Cannot find any video capture device. (to je od winfastu).

Media center hlásí: Konflikt sledování nebo poslechu. Ke splnění požadavku není k dispozici žádný tuner. Pomohlo až odinstalování a nová instalace (instalaci jsem našla na ulozto) a winfast včera fungoval. Dnes se ovšem situace opakovala - zase tytéž zprávy a odinstalace a nová instalace nepomohly. Popravdě už mně začíná takhle náladový program trochu štvát. Počítač používáme dvě a opravdu jen uživatelsky - max Word, Excel, Adobe Reader, prohlídnout internet , z her jenom solitaire.

Dá se s tím něco dělat? Prosím moc o radu, pokud možno blbuvzdornou. Díky moc a přeju stálé zdraví v novém roce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 02.01.15 21:28
avatar

když jste prováděli instalaci, máte zaškrtnuto "automatická aktualizace"? Zdá se mi, že po restartu to prostě natáhne aktualizaci, která koliduje s ostatními programy.

Já měl WINFAST na xp a měl s tím hodně potíží - hlavně se zvukem...- zbavil jsem se toho až po letech, ale použil snad 20x za 3 roky... Teď má USB HD TV - s tou nemám potíže a užívám rozhodně častěji...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.15 23:07

Nevšimla jsem si, že by někde byla možnost zvolit nebo nezvolit automatickou aktualizaci při instalaci winfast. Předpokládám, že to nebyla míněna automatická aktualizace systému. To počtení jsem taky objevila a už četla.Ale v hlavě stále temno. Dobrou noc.

Datum: 03.01.15 00:36

Já jej mám na počítači kde jsou ještě XP a je to bezproblémový.Nepamatuji si jestli tam byla položka aut. aktualizace, protože v době instalace jsem internet neměl. Ale také radím znova raději přeinstalovat ale kouknout se zda není někde ve správci

žlutý vykřičník = počítač=spravovat=správce zařízení

Ale teď mě napadá: nepřepnula jste si vstup? Cannot find = nemůže najít : tedy nemůže najít video vstup

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.15 11:25
avatar
Najdi si program PROGdvb ten podporuje valnou většinou běžných tv karet. Jestli ani on ten tuner neuvidí může jít třeba i o hárdwérovou závadu.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.